В 19-річного вінничанина силоміць відібрали телефон. Грабіжників затримали

В 19-річного вінничанина силоміць відібрали телефон. Грабіжників затримали

15:35 03.03.2021

2 березня працівники поліції затримали правопорушників, причетних до пограбування на території  Вінниці. Молодики відібрали у 19-річного вінничанина хлопця телефон. За цим фактом слідство розпочало кримінальне провадження.

Як повідомили  у відділі комунікації поліції Вінницької області, до поліції звернувся 19-річний вінничанин з повідомленням, що невідомі чоловіки, застосовуючи силу, відібрали в нього мобільний телефон.

В ході проведення розшукових заходів поліцейські встановили злочинців, ними виявилися 27-річний житель села  Дашківці та його товариш, 22-річний мешканець міста Вінниці. За грабіж чоловікам загрожує до 6 років ув’язнення.

Нагадаємо, В Хмільницькому районі затримали молодика, якого підозрюють в крадіжці з магазину

Читайте також

Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше