В 19-річного вінничанина силоміць відібрали телефон. Грабіжників затримали

В 19-річного вінничанина силоміць відібрали телефон. Грабіжників затримали

15:35 03.03.2021

2 березня працівники поліції затримали правопорушників, причетних до пограбування на території  Вінниці. Молодики відібрали у 19-річного вінничанина хлопця телефон. За цим фактом слідство розпочало кримінальне провадження.

Як повідомили  у відділі комунікації поліції Вінницької області, до поліції звернувся 19-річний вінничанин з повідомленням, що невідомі чоловіки, застосовуючи силу, відібрали в нього мобільний телефон.

В ході проведення розшукових заходів поліцейські встановили злочинців, ними виявилися 27-річний житель села  Дашківці та його товариш, 22-річний мешканець міста Вінниці. За грабіж чоловікам загрожує до 6 років ув’язнення.

Нагадаємо, В Хмільницькому районі затримали молодика, якого підозрюють в крадіжці з магазину

Читайте також

На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
11-річний Сергій Бондурівський зник на Вінниччині — поліція оголосила розшук
Детальніше