У зіткненні вантажівки та легковика на Вінниччині постраждала 61-річна жінка

У зіткненні вантажівки та легковика на Вінниччині постраждала 61-річна жінка

14:21 23.05.2026

На Вінниччині правоохоронці з'ясовують деталі дорожньо-транспортної пригоди, що сталася вранці на стратегічній автотрасі. Близько 7:00 на магістралі М-30, у напрямку міста Немирів, не розминулися вантажний автомобіль та легковик.

Про це 23 травня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на відділ комунікації поліції Вінницької області.

За попередніми висновками слідчо-оперативної групи, 39-річний водій тягача MAN із напівпричепом допустив зіткнення з автомобілем марки Hyundai, за кермом якого перебувала 47-річна жінка. Удар був значної сили, внаслідок чого травми отримала 61-річна пасажирка легкового авто. Потерпілу з місця події було терміново госпіталізовано до медичного закладу, — йдеться у повідомленні.

Відомо, що керманич вантажівки пройшов відповідний медичний огляд — згідно з результатами освідування, чоловік був тверезий.

За фактом аварії поліцейські відкрили кримінальне провадження. Дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 286 КК України, що стосується порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспортних засобів. У разі доведення провини, санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років. Окрім того, винуватця можуть позбавити права керування транспортом на аналогічний термін.

Наразі триває активна фаза досудового розслідування, призначено низку експертиз для встановлення всіх обставин інциденту.

Нагадаємо, у Вінниці зафіксована дорожньо-транспортна пригода, яка призвела до госпіталізації пішохода. Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування для встановлення всіх деталей інциденту.

Читайте також

Купив права без навчання не далекоглядого спритника викрили в сервісному центрі Вінниці
Купив права без навчання: не далекоглядого спритника викрили в сервісному центрі Вінниці
Детальніше
У Вінниці затримали водія-евакуатора, який ховав ухилянтів у авто
У Вінниці затримали водія-евакуатора, який ховав ухилянтів у авто
Детальніше
Як одесит організував нелегальний трансфер чоловіків через кордон Вінниччини
Як одесит організував нелегальний трансфер чоловіків через кордон Вінниччини
Детальніше
Переховувався від суду у Вінниці просто на вулиці впіймали фігуранта справи про крадіжку
Переховувався від суду: у Вінниці просто на вулиці впіймали фігуранта справи про крадіжку
Детальніше
Смертельна ДТП на Жмеринщині 70-річна вінничанка померла у швидкій
Смертельна ДТП на Жмеринщині: 70-річна вінничанка померла у швидкій
Детальніше
У Вінниці стріляли по таксі з пасажирами поліція затримала озброєного юнака
У Вінниці стріляли по таксі з пасажирами: поліція затримала озброєного чоловіка
Детальніше