У Жмеринці підрядник привласнив пів мільйона, виділених на ремонт дороги
Слідчі Жмеринського райвідділу поліції завершили розслідування щодо підрядника, який заволодів майже пів мільйона гривень бюджетних коштів. Обвинувальний акт щодо директора підрядної організації спрямували до суду.
Про це 10 липня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
У ході слідства встановлено, що у жовтні 2022 року між Погребищенською міською радою та підрядною організацією укладено договір на проведення капітального ремонту проїжджої частини дороги та тротуарного покриття, - йдеться у повідомленні.
Надалі, вірогідно знаючи, що ремонтні роботи виконані не в повному обсязі, директор підприємства упродовж жовтня – грудня 2022 року вніс до офіційних документів свідомо неправдиві відомості. На підставі цих підроблених актів незаконно перераховано понад 492 тисячі гривень бюджетних коштів.
Під час досудового розслідування фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Справу спрямували до суду
З метою відшкодування збитків прокурорами заявлено цивільний позов на вказану суму. Суд наклав арешт на майно обвинуваченого орієнтовною вартістю 553 тисячі гривень.
Санкція інкримінованих статей – ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України – передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснювала Жмеринська окружна прокуратура.
Нагадаємо, прокурори Вінницької обласної прокуратури забезпечили відшкодування вінничанином заподіяних державному бюджету збитків. Викритий в ухиленні від сплати податків співвласник нерухомості перерахував до бюджету понад 5 мільйонів.