У Жмеринському районі зниклого 12-річного хлопчика шукали всім селом

У Жмеринському районі зниклого 12-річного хлопчика шукали всім селом

14:42 30.11.2021

29 листопада близько 19:30 до Жмеринського районного відділу поліції надійшло повідомлення від мешканки села Будьки про зникнення її 12-річного сина. Жінка розповіла, що вранці хлопчик пішов до школи та додому не повернувся.

Коли поліцейські з’ясували, що дитини не було в школі, одразу по тривозі підняли весь особовий склад жмеринської поліції. До пошуків хлопчика, крім поліції та мобільних екіпажів груп реагування патрульної поліції, долучились мешканці територіальної громади.

Працівники поліції опитали друзів та педагогів школяра, перевіряли громадські місця, лісові масиви та закинуті будинки у селі. Близько півночі у чагарнику на території населеного пункту дитину знайшли, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Жмеринському районі зниклого 12-річного хлопчика шукали всім селом

Зі слів неповнолітнього, він замість школи пішов гуляти і боявся повертатися додому, оскільки батьки будуть його сварити. Поліцейські завезли хлопчика додому та передали рідним.

З неповнолітнім та його батьками поліцейські провели профілактичну бесіду, аби в подальшому уникнути подібних ситуацій.

Нагадаємо, у Піщанці три дні шукали зниклого 14-річного хлопчика. Поліцейські знайшли дитину на горищі у будинку його друга. Розповів, що втік з дому, бо мати змушувала допомагати в домашніх справах.

Читайте також

Водій напідпитку з Гайсинщини намагався «домовитися» з патрульними за 20 тис. грн
Водій напідпитку з Гайсинщини намагався «домовитися» з патрульними за 20 тис. грн
Детальніше
Аварія на нерегульованому переході у Вінниці госпіталізували жінку після наїзду мотоцикла
Аварія на нерегульованому переході: у Вінниці госпіталізували жінку після наїзду мотоцикла
Детальніше
ДТП на Вінниччині пенсіонер на велосипеді не розминувся із мопедом Sabur
ДТП на Вінниччині: пенсіонер на велосипеді не розминувся із мопедом Sabur
Детальніше
Переходила дорогу в невстановленому місці у Вінниці госпіталізували літню жінку після наїзду авто
Переходила дорогу в невстановленому місці: у Вінниці госпіталізували літню жінку після наїзду авто
Детальніше
У Теплику «п’яний у дим» мотоцикліст протаранив жінку на мопеді
У Теплику «п’яний у дим» мотоцикліст протаранив жінку на мопеді
Детальніше
76-річна вінничанка загубилася посеред міста історія зі щасливим фіналом
76-річна вінничанка загубилася посеред міста: історія зі щасливим фіналом
Детальніше