У Жмеринському районі зіткнулися чотири автомобілі

У Жмеринському районі зіткнулися чотири автомобілі

10:45 27.03.2025

У Жмеринському районі зіткнулися чотири автомобілі. Аварія сталася на трасі «Могилів-Подільський - Вінниця», поблизу села Кацмазів. Водія та пасажирку автомобіля ВАЗ госпіталізували.

Про це 27 березня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

За попередньою інформацією слідства, 47-річний водій автомобіля Ford Tranzit, житель Вінницького району, допустив зіткнення з автомобілем Toyota, що рухався у попутному напрямку, за кермом якого перебував 23-річний мешканець Вінницького району, та, виїхавши за межі проїзної частини на узбіччя, зіткнувся із деревом. Автомобіль Toyota, будучи в стадії заносу, зіткнувся із попутним транспортним засобом Volkswagen, що їхав попереду, під керуванням 62-річного вінничанина, із подальшим виїздом на зустрічну смугу, де зіткнувся з автомобілем марки ВАЗ, яким керував 57-річний мешканець Жмеринського району, що рухався у зустрічному напрямку, – йдеться у повідомленні.

У Жмеринському районі зіткнулися чотири автомобілі

Внаслідок ДТП водія автомобіля ВАЗ та його 52-річну пасажирку з тілесними ушкодженнями госпіталізували.

Транспортні засоби вилучили, їх помістили на арештмайданчик.

Відкрили провадження

Відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.

Усі обставини та причини аварії встановлюють.

Нагадаємо, в місті Бар легковик в’їхав в бетонну електроопору. Внаслідок ДТП постраждав пасажир автомобіля. 

Читайте також

У Вінниці засудили жінку, яка жорстоко вбила співмешканця на очах у сина
У Вінниці засудили жінку, яка жорстоко вбила співмешканця на очах у сина
Детальніше
На Вінниччині 15-річний байкер збив сестер-школярок одна дівчинка у лікарні
На Вінниччині 15-річний байкер збив сестер-школярок: одна дівчинка у лікарні
Детальніше
Буде гучно, але панікувати не варто графік вибухів у Вінницькому та Жмеринському районах
Буде гучно, але панікувати не варто: графік вибухів у Вінницькому та Жмеринському районах
Детальніше
Мінна безпека та спецтехніка вінницькі правоохоронці провели для учнів незвичайний урок
Мінна безпека та спецтехніка: вінницькі правоохоронці провели для учнів незвичайний урок
Детальніше
П'яний водій тікав від поліцейських і злетів у кювет на трасі під Вінницею
П'яний водій тікав від поліцейських і злетів у кювет на трасі під Вінницею
Детальніше
У будинку з немовлям мешканець Вінниччини висмикнув чеку з гранати під час сімейної сварки
У будинку з немовлям мешканець Вінниччини висмикнув чеку з гранати під час сімейної сварки
Детальніше