У Жмеринському районі поліція “накрила” дві підпільні нарколабораторії

У Жмеринському районі поліція “накрила” дві підпільні нарколабораторії

11:37 06.10.2022

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) поліцейські провели ряд обшуків у мешканців Жмеринського району. Правоохоронці встановили 26 осіб, причетних до незаконного обігу заборонених речовин та вилучили ряд доказів їх злочинної діяльності.

Відпрацювання проходило за оперативною інформацією управління боротьби з наркозлочинністю.

Слідчі Головного слідчого управління спільно з вінницькими колегами, за оперативного супроводу оперативників управлінь карного розшуку та боротьби з наркозлочинністю, відділу протидії кіберзлочинності за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД та роти поліції особливого призначення із залученням інспекторів-кінологів і експертів провели ряд санкціонованих обшуків, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Правоохоронці провели понад 30 обшуків у мешканців району та встановили 26 осіб, причетних до протиправної діяльності. Загалом слідчі вилучили автомобіль BMW, чотири одиниці зброї, набої, прекурсори, амфетамін, метадон, банківські картки та інші речові докази. В ході відпрацювання поліцейські також припинили діяльність двох нарколабораторій, одна з яких з виготовлення амфетаміну, інша – з вирощування рослин конопель у штучних умовах.

У Жмеринському районі поліція “накрила” дві підпільні нарколабораторії

Правова кваліфікація діям кожного з фігурантів буде надана після проведення експертиз.

Комплексне відпрацювання, спрямоване на запобігання незаконному обігу наркотичних засобів і психотропних речовин на території регіону триває.

У Жмеринському районі поліція “накрила” дві підпільні нарколабораторії

Нагадаємо, у козятинчанина поліцейські вилучили наркотичну сіль та амфетамін. 34-річний мешканець раніше притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків. Правоохоронці встановлюють мету зберігання заборонених речовин.

Embedded thumbnail for У Жмеринському районі поліція “накрила” дві підпільні нарколабораторії

Читайте також

Позбавлений прав, але не звичок на вул.Привокзальній у Вінниці затримали мото-рецидивіста
Позбавлений прав, але не звичок: на вул.Привокзальній у Вінниці затримали мото-рецидивіста
Детальніше
У Вінниці мотоцикліст дивом відбувся легкими травмами після зіткнення з автомобілем
У Вінниці мотоцикліст дивом відбувся легкими травмами після зіткнення з автомобілем
Детальніше
Нічна троща на Жмеринщині 18-річний водій не втримав на дорозі ВАЗ із пасажирами-підлітками
Нічна троща на Жмеринщині: 18-річний водій не втримав на дорозі ВАЗ із пасажирами-підлітками
Детальніше
Ніж замість аргументів на Вінниччині конфлікт між сусідами закінчився госпіталізацією та арештом
Ніж замість аргументів: на Вінниччині конфлікт між сусідами закінчився госпіталізацією та арештом
Детальніше
Поліція завітала з обшуком мешканець Жмеринського району попався на збуті канабісу
Поліція завітала з обшуком: мешканець Жмеринського району попався на збуті канабісу
Детальніше
Без прав, зате під наркотиками вінницькі патрульні затримали зухвалого мотоцикліста
Без прав, зате під наркотиками: вінницькі патрульні затримали зухвалого мотоцикліста
Детальніше