На Вінниччині 25-річна посадовиця розтратила 300 тис. грн бюджетних коштів

У Жмеринському районі 25-річна посадовиця розтратила 300 тис. грн бюджетних коштів

10:50 22.08.2025

Слідчі Жмеринки повідомили про підозру посадовиці комунального закладу, яка під час проведення закупівель «переплатила» майже 300 тисяч гривень.

Про це 22 серпня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Правоохоронці викрили 25-річну уповноважену особу з публічних закупівель одного з комунальних закладів Жмеринського району у розтраті бюджетних коштів. Вона уклала договір на постачання навчально-тренувального комплексу «ШКОЛА-FPV» за завищеною ринковою ціною, - йдеться у повідомленні.

У Жмеринському районі 25-річна посадовиця розтратила 300 тис. грн бюджетних коштів

Підозрювана відповідала за проведення публічних закупівель у навчальному закладі. Достовірно знаючи, що вартість товарів була значно завищена, вона все ж визнала підприємця переможцем.

Унаслідок цього місцевому бюджету завдали збитків на суму майже 300 тисяч гривень.

Повідомили про підозру

За процесуального керівництва Жмеринської окружної прокуратури слідчі Жмеринського районного відділу поліції повідомили посадовій особі про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, на Вінниччині спортивний ліцей переплатив 71 тис. грн за паливо – у справу втрутились прокуратура та суди.

Читайте також

Затримали адвоката за вимагання 7 тисяч доларів у військового на Вінниччині
Затримали адвоката за вимагання 7 тисяч доларів у родини загиблого військового на Вінниччині
Детальніше
На Вінниччині до довічного ув’язнення засудили ґвалтівника 9-річної дитини
До довічного ув’язнення засудили ґвалтівника 9-річної дитини на Вінниччині
Детальніше
Уряд виділив кошти на забезпечення сполучення Вінниччини з Молдовою
Уряд виділив кошти на забезпечення сполучення Вінниччини з Молдовою
Детальніше
Вінничанин проведе 11 років за ґратами за розповсюдження наркотиків
Вінничанин проведе 11 років за ґратами за розповсюдження наркотиків
Детальніше
У Вінниці зіткнулися Skoda та Audi двоє людей у лікарні
У Вінниці зіткнулися Skoda та Audi: двоє людей у лікарні
Детальніше
З вулиць Вінниці почали прибирати давно покинуті автівки
З вулиць Вінниці почали прибирати давно покинуті автівки
Детальніше