У Жмеринській громаді чоловік забив до смерті односельця… пляшкою
У Жмеринській громаді чоловік забив до смерті односельця… порожньою пляшкою та молотком. Триває розслідування.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Поліцейські затримали жителя Жмеринської територіальної громади, підозрюваного у вбивстві односельця. Наразі суд обирає зловмиснику запобіжний захід. За вбивство йому загрожує до п'ятнадцяти років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні.
За інформацією слідства, 10 листопада в одному з сіл Жмеринської територіальної громади 39-річний місцевий мешканець у своєму будинку розпивав алкоголь з односельцем. Під час застілля між чоловіками виникла суперечка, в ході якої домовласник до смерті побив знайомого скляною пляшкою та молотком. 47-річний потерпілий від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці.
![У Жмеринській громаді чоловік забив до смерті односельця… пляшкою](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/u-zhmerinskiy-gromadi-cholovik-zabiv-do-smerti-odnoselcya.-plyashkoyu.jpg?itok=QFUmjYag)
Зловмисник про все розповів сусіду і той викликав поліцію.
Триває розслідування
Поліцейські затримали фігуранта у порядку ст.208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні умисного вбивства (ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України).
Знаряддя злочину вилучили. Досудове розслідування триває.
![У Жмеринській громаді чоловік забив до смерті односельця… пляшкою](/sites/default/files/styles/compressor/2240x1260/inline-images/u-zhmerinskiy-gromadi-cholovik-zabiv-do-smerti-odnoselcya.-plyashkoyu-2.png?itok=hmbbLfEV)
Нагадаємо, чоловіка, який убив свою співмешканку та знайомого у Тульчинському районі, засудили до довічного ув’язнення. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.