У Вінницькому районі на дорозі не розминулись Mercedes і скутер

У Вінницькому районі на дорозі не розминулись Mercedes і скутер

13:48 18.10.2021

Дорожньо-транспортна пригода сталась 17 жовтня у Вінницькому районі. З тілесними ушкодженнями до медичних закладів потрапили водій та пасажирка скутера. Слідчі розпочали кримінальне провадження.

Автопригода сталась близько 16.20 години в селі Бохоники. 

За попередньою інформацією, внаслідок зіткнення скутера з автомобілем Mercedes, постраждав 17-річний водій двоколісного транспортного засобу та його 14-річна пасажирка. Потерпілі з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до медичного закладу, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Транспортні засоби поміщено на арешт майданчик.

Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.

Нагадаємо, На Вінниччині Ford виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся із Fiat: четверо людей у лікарні.

Читайте також

На Вінниччині під час смертельного ДТП одна вантажівка знесла іншу з траси
Одна вантажівка знесла іншу з траси під час смертельного ДТП у Вінницькому районі
Детальніше
Автобус протаранив легковик на Хмельницькому шосе у Вінниці
Автобус протаранив легковик на Хмельницькому шосе у Вінниці
Детальніше
Потрійна аварія сталась вдень на Хмельницькому шосе у Вінниці
Потрійна аварія сталась вдень на Хмельницькому шосе у Вінниці
Детальніше
У Вінницькому районі посадовець вимагав гроші за довідку про відстрочку
У Вінницькому районі посадовець вимагав гроші за довідку про відстрочку - його судитимуть
Детальніше
Під колеса авто на Вінниччині потрапив 86-річний пенсіонер
Під колеса авто на Вінниччині потрапив 86-річний пенсіонер
Детальніше
У Вінниці знову буде чутно вибухи мешканців закликають зберігати спокій
У Вінниці знову буде чутно вибухи: мешканців закликають зберігати спокій
Детальніше