У Вінницькому районі 78-річна жінка потрапила під колеса автобуса

У Вінницькому районі 78-річна жінка потрапила під колеса автобуса

16:01 24.12.2022

Дорожньо-транспортна пригода сталась 23 грудня близько 11.50 на автодорозі сполученням Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Ізварине у селі Селище Вінницького району. 48-річний водій автобуса «Богдан», житель Хмільницького району скоїв наїзд на 78-річну місцеву жительку. 

Жінка перетинала проїжджу частину дороги у невстановленому місці. В результаті аварії потерпіла з тілесними ушкодженнями доставлена до медичного закладу, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Автомобіль поміщений на арештмайданчик. Водій транспортного засобу освідуваний, він тверезий.

Мовою закону

За фактом автопригоди слідчі розпочали розслідування за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 22 грудня в Тульчинському районі. В результаті автопригоди 45-річний чоловік, який отримав травми від наїзду автомобіля Toyota, госпіталізований. Поліція встановлює усі обставини та причини автопригоди.

Читайте також

Автомобіль загорівся після ДТП на вулиці Гонти у Вінниці, водій травмований
Автомобіль загорівся після ДТП на вулиці Гонти у Вінниці, водій травмований
Детальніше
Skoda на ринку нових авто чому бренд зберігає інтерес покупців
Skoda на ринку нових авто: чому бренд зберігає інтерес покупців
Детальніше
У Бершаді вночі спалахнув автомобіль через розгерметизацію газової системи
Вночі на Вінниччині спалахнув автомобіль через розгерметизацію газової системи
Детальніше
На Вінниччині неповнолітній водій мотоцикла зіткнувся з ВАЗом, що стояв на смузі
На Вінниччині неповнолітній водій мотоцикла зіткнувся з ВАЗом, що стояв на смузі руху
Детальніше
На Вінниччині 18-річний мотоцикліст постраждав після зіткнення з іномаркою
На Вінниччині 18-річний мотоцикліст постраждав після зіткнення з іномаркою
Детальніше
На вулиці Гетьмана Мазепи у Вінниці п'яний водій в'їхав у огорожу
На вулиці Гетьмана Мазепи у Вінниці п'яний водій в'їхав у огорожу
Детальніше