У Вінниці зупинили водія, що перевищив швидкість напідпитку
У Вінниці патрульні зупинили 36-річного водія-порушника, що перевищив швидкість напідпитку.
Про це 23 липня інформує патрульна поліція Вінницької області.
Вранці на автодорозі М-30 за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Polo. За кермом був 36-річний чоловік, - йдеться у повідомленні.

Інспектори помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти перевірку на спецприладі Драгер. Порушник погодився пройти огляд у медичному закладі, результат — 0,98 проміле алкоголю в організмі.
Склали протокол
На водія автомобіля Volkswagen Polo патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год) КУпАП.
Нагадаємо, у центрі Вінниці вночі патрульні зупинили водія, який, ймовірно, був напідпитку та без права керування. Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.