У Вінниці зупинили Opel - водій був під дією двох наркотиків

У Вінниці зупинили Opel - водій був під дією двох наркотиків

11:09 06.06.2023

5 червня за порушення правил дорожнього руху на вулиці Магістратській у Вінниці інспектори зупинили автомобіль Opel Vectra. Водій був за кермом "під кайфом".

У водія помітили ознаки наркотичного сп'яніння. Інспектори доставили порушника до медичного закладу для перевірки у лікаря-нарколога.

В організмі кермувальника виявили два наркотики - амфетамін та канабіс, - інформує патрульна поліція Вінницької області.

У Вінниці зупинили Opel - водій був під дією двох наркотиків

Отримав протокол та постанову

На 33-річного водія автомобіля Opel Vectra патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.

Нагадаємо, у Вінниці поліцейські затримали 22-річного правопорушника за підозрою у збуті наркотиків. У зловмисника вилучили канабіс, який він планував продати. Чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.

Читайте також

Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині зупинили п'яного водія він кермував авто, яке було в розшуку
На Вінниччині зупинили п'яного водія: він кермував авто, яке було в розшуку
Детальніше
Врятували кошеня, яке застрягло під капотом авто у Вінниці
Врятували кошеня, яке застрягло під капотом авто у Вінниці
Детальніше
Поліція Вінниччини розслідує обставини смертельної аварії у Якушинцях
Поліція Вінниччини розслідує обставини смертельної аварії у Якушинцях
Детальніше
52 порушення за день скільки авто заважають вивозити сміття у Вінниці
52 порушення за день: скільки авто заважають вивозити сміття у Вінниці
Детальніше
У Вінниці власники самостійно прибирають занедбані автомобілі з вулиць
У Вінниці власники самостійно прибирають занедбані автомобілі з вулиць
Детальніше