У Вінниці знайшли викрадачок дитячих самокатів

У Вінниці знайшли викрадачок дитячих самокатів

13:20 12.01.2021

Вінницькі правоохоронці розшукали 37-річну жінку та її неповнолітню дочку, які 7 січня  з під’їздів житлових будинків у м. Вінниці викрали дитячі самокати. Жінку та дівчину, яку розшукували поліцейські, упізнали односельці.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, мешканці Вінниці звернулись з заявами про те, що невідомі особи вкрали самокати з під’їздів багатоквартирних будинків  у тяжилівському мікрорайоні.

Поліцейські провели оперативні та розшукові заходи, переглянули відео з камер спостережень та розмістили в засобах масової інформації та соцмережах повідомлення про розшук підозрюваних осіб. Жінку та дівчину, розшукуваних поліцією, впізнали їх односельці. Виявилось, що до злочинів причетна 37-річна  жителька  Липовецького  району та її 16-річна донька.

Під час огляду місця проживання підозрюваних поліцейські вилучили 5 викрадених дитячих самокатів. Слідство розпочало кримінальне провадження за крадіжку. Санкція статті передбачає до  5  років позбавлення волі. Крім цього, в діях матері вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.304 ККУ (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність). За такий злочин жінці  загрожує до 7 років ув’язнення.

Нагадаємо, жінку підозрюють у ряді крадіжок з тяжилівських під'їздів

Читайте також

Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Поліція Вінниччини розшукує 25-річного Давида Шоріна — підозрюється у наркозлочинах
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,20 проміле
У Літині зупинили п'яного мопедиста без прав — алкотестер показав 2,2 проміле
Детальніше