У Вінниці затримали рецидивіста, який відібрав телефон у перехожого

У Вінниці затримали рецидивіста, який відібрав телефон у перехожого

10:45 20.10.2022

19 жовтня поліцейські розшукали та затримали 47-річного вінничанина, причетного до пограбування. Застосувавши фізичну силу, нападник відібрав у потерпілого мобільний телефон. Поліція розпочала досудове розслідування. 

До поліції із повідомленням про злочин звернувся 26-річний житель Вінниці. Чоловік розповів, що близько 20 години біля будинку по вулиці Келецька невідомий відібрав у нього мобільний телефон та втік.   

За словами т.в.о. начальника Відділення поліції №1 Вінницького районного управління поліції Сергія Петлика, вжитими розшуковими заходами та переглядаючи відео з камер спостереження, оперативники встановили особу, причетну до вчинення злочину й затримали його за місцем проживання. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 47-річний житель Вінниці.

Грабіжник затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Слідство вирішує щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Мовою закону

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.186 КК України (грабіж). За таке правопорушення передбачено до десяти років ув’язнення.

Нагадаємо, 17 жовтня працівники поліції затримали зловмисницю, причетну до вчинення крадіжок з торговельних закладів Вінниці. За такі правопорушення їй загрожує до 8 років ув’язнення. Проводиться розслідування.

Читайте також

Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше
Ховався у Вінницькій області громадянина рф примусово видворять з України
Ховався у Вінницькій області: громадянина рф примусово видворять з України
Детальніше
Трагедія на Привокзальній у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Трагедія на Привокзальній: у Вінниці чоловік зарізав жінку після конфлікту, а потім вбив себе
Детальніше
Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
Детальніше