У Вінниці затримали організатора схеми незаконного перетину держкордону

У Вінниці затримали організатора схеми незаконного перетину держкордону

11:01 12.11.2024

У Вінниці поліцейські затримали чоловіка, який організував схему незаконного перетину державного кордону.

Про це 12 листопада інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Правоохоронці встановили причетність 54-річного жителя Одеської області до сприяння у незаконному перетині державного кордону поза межами офіційних пунктів пропуску трьом чоловікам. Фігурант домовлявся з охочими виїхати з країни. Вартість послуги складала 8000 доларів з кожної особи, - йдеться у повідомленні.

8 листопада після передачі грошових коштів у сумі 24 000 доларів у Вінниці чоловіка затримали в процесуальному порядку. Речові докази у нього вилучили.

Триматимуть під вартою

Слідчі повідомили правопорушникові про підозру за ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до дев'яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Вінниці затримали організатора схеми незаконного перетину держкордону

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб з правом внесення застави.

Злочинну діяльність чоловіка задокументували слідчі обласного главку поліції спільно з працівниками Служби безпеки України та управління міграційної поліції за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Нагадаємо, на Одещині прикордонники Подільського загону з використанням технічних засобів виявили вісьмох порушників. Чоловіки намагалися під покровом ночі незаконно перетнути придністровський сегмент українсько-молдовського кордону.

Embedded thumbnail for У Вінниці затримали організатора схеми незаконного перетину держкордону

Читайте також

Закупівля ліків із переплатою у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Закупівля ліків із переплатою: у Вінниці працівниці медзакладу повідомили про підозру
Детальніше
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Не дотримався дистанції та в’їхав у Hyundai: у Вінниці патрульні зупинили нетверезого водія
Детальніше
400 доларів, щоб уникнути відповідальності у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
400 доларів, щоб уникнути відповідальності: у Немирові водій пропонував хабар поліцейським
Детальніше
Рухався велодоріжкою у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Рухався велодоріжкою: у Вінниці після наїзду авто госпіталізували 18-річного велосипедиста
Детальніше
Перемовини на березі Дністра у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Перемовини на березі Дністра: у Ямполі поліцейські врятували чоловіка, який хотів підірвати себе гранатою
Детальніше
Інсценував нещасний випадок на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Інсценував нещасний випадок: на Вінниччині чоловіка підозрюють у вбивстві 82-річної сусідки
Детальніше