У Вінниці затримали наркозакладчика з понад пів сотнею згортків з PVP-солями та амфетаміном

У Вінниці затримали наркозакладчика з понад пів сотнею згортків з PVP-солями та амфетаміном

13:06 07.12.2024

У Вінниці оперативники затримали наркозакладчика й вилучили у нього понад пів сотні згортків з PVP-солями та амфетаміном.

Про це 7 грудня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Житель Хмельницької області шляхом розкладання "закладок" розповсюджував наркотики та психотропи у різних районах обласного центру. "Товар" фігурант замовляв у Telegram-каналах й у тому ж месенджері підшукував "клієнтів". Наразі зловмисник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі готують йому повідомлення про підозру, - йдеться у повідомленні.

6 грудня оперативники відділу поліції №1 Вінницького райуправління викрили 19-річного правопорушника. Молодик показав правоохоронцям декілька місць, де він встиг заховати наркотики. Також при собі він мав понад пів сотні поліетиленових пакетів із PVP-солями та 26 – з амфетаміном, які планував розкласти по місту.

У Вінниці затримали наркозакладчика з понад пів сотнею згортків з PVP-солями та амфетаміном

Слідство встановило, що фігурант приїхав у Вінницю розповсюджувати наркотики та психотропи. Раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.

Вилучені заборонені речовини поліцейські направили на експертизу.

Триває розслідування

Слідство проводить досудове розслідування за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Нагадаємо, Хмільницькі патрульні зупинили у комендантську годину водія з ознаками наркосп'яніння. Ще й виявили у салоні кілька додаткових доз.

Читайте також

Трагедія, якій запобігли на Могилів-Подільщині дитина втекла з дому через булінг у школі
Трагедія, якій запобігли: на Могилів-Подільщині дитина втекла з дому через булінг у школі
Детальніше
Майже мільйон на ЗСУ та «умовний» термін у Вінниці винесли вирок військовій, що перевищила повноваження
Майже мільйон на ЗСУ та «умовний» термін: у Вінниці винесли вирок військовій, що перевищила повноваження
Детальніше
На Вінниччині офіційно представили нового керівника поліції Хмільницького району
На Вінниччині офіційно представили нового керівника поліції Хмільницького району
Детальніше
У Вінниці патрульні наздоганяли зухвалого порушника комендантської години
У Вінниці патрульні зі спецсигналами наздоганяли зухвалого порушника комендантської години
Детальніше
У Вінниці викрили схему розкрадання профспілкового майна на 63 мільйони
У Вінниці викрили схему розкрадання профспілкового майна на 63 мільйони
Детальніше
ДТП на Сабарівському шосе 20-річна вінничанка на мотоциклі протаранила мікроавтобус
ДТП на Сабарівському шосе: 20-річна вінничанка на мотоциклі протаранила мікроавтобус
Детальніше