У Вінниці затримали молодика, який вкрав мідний бюст з могили

У Вінниці затримали молодика, який вкрав мідний бюст з могили

13:40 14.06.2023

Оперативники Вінницького районного управління поліції затримали на місці вчинення злочину 29-річного жителя Іллінецької громади. Чоловік на одному із кладовищ Вінниці вчинив наругу над могилою. Зловмисникові загрожує ув’язнення до семи років.

13 червня під час відпрацювання території обслуговування, поліцейські помітили чоловіка, який ніс бюст із кольорового металу територією міського кладовища. Правоохоронці встановили, що 29-річний житель Іллінецької громади вкрав мідне погруддя з могили. Правоохоронці затримали зловмисника та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Згодом, до Вінницького райуправління поліції звернувся 57-річний вінничанин з повідомленням про наругу над могилою його батька. Під час слідчих дій потерпілий впізнав мідний бюст, який викрав затриманий/ Мотив свого вчинку зловмисник повідомити не зміг, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці затримали молодика, який вкрав мідний бюст з могили

Загрожує до семи років

Слідчими Вінницького райуправління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою). За таке правопорушення передбачено покарання до семи років позбавлення волі.

Слідчі вирішують питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру. Наразі поліцейські перевіряють причетність правопорушника до скоєння інших злочинів.

Нагадаємо, до поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі села Титусівка Хмільницького району невідомі викрали три гранітні статуетки та три прапори з могили військовослужбовця.

Читайте також

Пів години, що рятують життя вінницькі копи здали 70 літрів крові для поранених
Пів години, що рятують життя: вінницькі копи здали 70 літрів крові для поранених
Детальніше
Арттерапія для захисників на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Арттерапія для захисників: на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Детальніше
Електросамокати, водойми та соцмережі про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Електросамокати, водойми та соцмережі: про що вінницькі поліцейські попереджають підлітків на початку літа
Детальніше
У Вінниці заарештували депутата та його спільника за земельну махінацію
Земля в оренду за 32 тисячі доларів: у Вінниці обрали запобіжний захід депутату-хабарнику
Детальніше
Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
Нічні пригоди на вул.Київській вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Нічні пригоди на вул.Київській: вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Детальніше