У Вінниці затримали чоловіка за пограбування електромонтера: викрав рюкзак з електролічильниками
У Вінниці поліцейські затримали 52-річного місцевого жителя, підозрюваного у нападі на працівника енергетичної компанії під час виконання ним планових робіт із заміни електролічильників.
Про це 7 липня інформує ВІТА ТБ з посиланням на Вінницьке райуправління поліції.
У Вінниці під час виконання планових робіт із заміни електролічильників на одного з працівників енергетичної компанії скоєно напад, — йдеться у повідомленні.
За попередніми даними слідства, напад стався у під'їзді багатоповерхового будинку. Зловмисник застосував фізичну силу до 25-річного електромонтера та заволодів його рюкзаком, у якому знаходилися електролічильники, робочі інструменти й особисті речі потерпілого.
Як встановили зловмисника
Унаслідок проведених оперативно-розшукових заходів поліцейські оперативно встановили особу, причетну до злочину. Ним виявився 52-річний місцевий житель. У чоловіка вилучили речові докази, а самого його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.
Розслідування обставин злочину триває, слідчі встановлюють усі деталі події.





