У Вінниці вже понад тиждень розшукують 22-річного Юрія Шаталюка

У Вінниці вже понад тиждень розшукують 22-річного Юрія Шаталюка

12:31 27.09.2023

У Вінниці вже понад тиждень розшукують 22-річного Юрія Шаталюка. Хлопець зник ввечері 17 вересня. Востаннє його бачили по вулиці Київській та на міському пляжі по вулиці Гонти близько 21 години.  

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

До пошуків Юрія залучені оперативні служби обласного главку поліції та місцевого відділу, кінологи, спецпризначенці та рятувальники. Також долучились волонтери й небайдужі громадяни. Зниклого безвісти вінничанина шукають за допомогою дронів, човнів та службових собак, - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці продовжують обстежувати річку Південний Буг, узбережжя та відпрацьовувати вулиці прилеглого приватного сектору. Поліцейські проаналізували інформацію з наявних камер відеоспостереження, перевірили коло спілкування та телефонні дзвінки хлопця, спілкувались із його рідними та знайомими, опитали десятки осіб. 

Наразі місцеперебування Юрія Шаталюка не встановлене, тому робота правоохоронців триває. 

Прикмети хлопця 

  • Зріст 175 см, худорлявої тілобудови.
  • Був одягнений у джинсову куртку, білу футболку з чорним написом, чорні спортивні штани, сірі кросівки. 
  • Особливі прикмети: має поріз на руці. 

Звертаємось до всіх, кому відома будь-яка інформація про зниклого Юрія, його місцеперебування або інші відомості, що можуть стати корисними у пошуках, повідомляти за телефонами: (096) 750-68-48 або 102, - додають у поліції.

Нагадаємо, посварився з дівчиною і відтоді не виходить на зв'язок - 22-річного вінничанина розшукує поліція. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for У Вінниці вже понад тиждень розшукують 22-річного Юрія Шаталюка

Читайте також

На Вінниччині лемінник ошукав матір полеглого захисника на понад мільйон гривень
На Вінниччині племінник ошукав матір полеглого захисника на понад мільйон гривень
Детальніше
18-річна вінничанка збувала наркотики на території обласного центру
18-річна вінничанка збувала наркотики на території обласного центру
Детальніше
Дронова атака на Вінницю рідкісні кадри з місця подій з бодікамер патрульних поліцейських
Дронова атака на Вінницю: рідкісні кадри з місця подій з бодікамер патрульних поліцейських
Детальніше
На Вінниччині скутер зіткнувся із вантажівкою – водія двоколісного госпіталізували
На Вінниччині скутер зіткнувся із вантажівкою – водія двоколісного госпіталізували
Детальніше
На Вінниччині підопічних будинку-інтернату ганяли “на панщину” хто за це відповідатиме
На Вінниччині підопічних будинку-інтернату ганяли “на панщину”: хто за це відповідатиме
Детальніше
Під колесами електропоїзда на вокзалі у Вінниці загинули двоє чоловіків
Під колесами електропоїзда на вокзалі у Вінниці загинули двоє чоловіків
Детальніше