У Вінниці водій-порушник у 14 разів перевищив алкогольну норму

У Вінниці водій-порушник у 14 разів перевищив алкогольну норму

16:15 29.08.2023

У Вінниці порушник сів за кермо під дією алкоголю — у 14 разів перевищив норму.

Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.

Вдень на лінію 102 надійшло повідомлення про нетверезого водія, який рухався автомобілем Opel Vectra. На Барському шосе патрульні виявили та зупинили порушника, — йдеться у повідомленні.

Під час спілкування із водієм у нього помітили ознаки сп'яніння: запах алкоголю з порожнини рота, виражене тремтіння пальців рук, поведінка, що не відповідала обставинам. 

Чоловікові запропонували пройти перевірку на місці зупинки за допомогою алкотестера. Спецприлад Drager показав 2,75 проміле алкоголю в організмі кермувальника. 

Мовою закону

На 43-річного водія автомобіля Opel патрульні склали протокол за ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.

Нагадаємо, у Вінниці патрульні зупинили вантажівку з водієм-порушником за кермом — рівень алкоголю в крові в 14 разів перевищив норму. Про це поінформувала патрульна поліція Вінницької області.

Читайте також

Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Спецоперація у Тульчинському районі за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Спецоперація у Тульчинському районі: за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Освіта без бар’єрів громади Вінниччини отримали ще одну партію інклюзивних автобусів
Освіта без бар’єрів: громади Вінниччини отримали ще одну партію інклюзивних автобусів
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше