У Вінниці водій мотоцикла спровокував ДТП за участю двох авто
У Вінниці водій мотоцикла не врахував дорожню ситуацію та спровокував ДТП за участю двох авто - Hyundai та Lexus.
Про це 20 травня інформує патрульна поліція Вінницької області.
На вулиці Леоніда Каденюка трапилась дорожньо-транспортна пригода. Водій мотоцикла "Дніпро 11" намагався обігнати автомобіль Hyundai, що рухався попереду нього і мав намір повернути ліворуч, подавши про це відповідний сигнал, - йдеться у повідомленні.
Мотоцикліст не переконався в безпечності свого маневру та не врахував дорожньої обстановки. Внаслідок цього відбулося зіткнення.
![У Вінниці водій мотоцикла спровокував ДТП за участю двох авто](/sites/default/files/styles/compressor/2240x1260/inline-images/u-vinnytsi-vodiy-mototsykla-sprovokuvav-dtp-za-uchastyu-dvokh-avto.png?itok=ixHnGLuf)
Водночас водійка автомобіля Lexus, що рухалась у зустрічному напрямку, задля того, щоб уникнути зіткнення, наїхала на дорожній бордюр. Це завдало механічних пошкоджень її автівці.
На щастя, в ДТП ніхто не постраждав. На 19-річного водія мотоцикла "Дніпро 11" патрульні склали протокол за ст. 124 (порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Нагадаємо, водій автобуса збив велосипедистку з Вінницького району. Слідчі розпочали досудове розслідування.