У Вінниці водій Mitsubishi збив жінку на пішохідному переході

У Вінниці водій Mitsubishi збив жінку на пішохідному переході

12:31 01.04.2024

У Вінниці водій Mitsubishi збив жінку на пішохідному переході. Триває розслідування.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

ДТП сталась 30 березня на перехресті вулиць Богдана Ступки та Київська. За попередньою інформацією, 34-річний водій автомобіля Mitsubishi під час виконання маневру лівого повороту скоїв наїзд на жінку, яка рухалась по регульованому пішохідному переході на дозволений сигнал світлофора, - йдеться у повідомленні.

Внаслідок аварії 54-річна місцева жителька отримала травми та госпіталізована до лікарні.

Водій автомобіля Mitsubishi одвідуваний, він тверезий. Автомобіль помістили на арештмайданчик.

Триває розслідування

За вказаними фактами слідчі проводять досудове розслідування кримінальних проваджень за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, поблизу Стрижавки сталася аварія. Внаслідок зіткнення вантажного автомобіля Renault з трициклом, 68-річний чоловік отримав травми, несумісні з життям. 56-річний водій автомобіля Renault, житель Дніпропетровської області, допустив зіткнення з трициклом, під керуванням 68-річного мешканця Вінниці.

Читайте також

Переконала зняти «порчу» і забрала 42 тис. грн шахрайку з Вінниці ув'язнили на три роки
Переконала зняти «порчу» і забрала 42 тис. грн: шахрайку з Вінниці ув'язнили на три роки
Детальніше
15 000 гривень і 300 доларів п'яні водії у Вінницькому та Жмеринському районах спробували підкупити патрульних
15 000 гривень і 300 доларів: п'яні водії у Вінницькому та Жмеринському районах спробували підкупити патрульних
Детальніше
На Вінниччині пасажирки потрапили до лікарні після зіткнення двох авто
У Вінницькому районі пасажирки потрапили до лікарні після зіткнення двох авто
Детальніше
BMW і мотоцикл Spark аварія з неповнолітнім мотоциклістом трапилась у Гайсині
BMW і мотоцикл Spark: аварія з неповнолітнім мотоциклістом трапилась у Гайсині
Детальніше
16-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після зіткнення з авто у Гайсині
16-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після зіткнення з авто у Гайсині
Детальніше
Медовий злочин на Вінниччині викрили схему шахрайства на 2 млн гривень
Медовий злочин: на Вінниччині викрили схему шахрайства на 2 млн гривень
Детальніше