У Вінниці в жінки вилучили пів кілограма наркотиків

У Вінниці в жінки вилучили пів кілограма наркотиків

11:34 15.02.2024

Під час обшуків у раніше судимої уродженки Дніпра поліцейські вилучили амфетамін та Альфа-PVP в особливо великих розмірах. За вчинення такого злочину правопорушниці загрожує до восьми років ув’язнення.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

34-річну жінку, яка проживає у Вінниці, затримали 12 лютого з близько 500 г Альфа PVP та майже 100 г амфетаміну. В ході невідкладного обшуку за місцем проживання фігурантки правоохоронці виявили ще 90 згортків з Альфа-PVP. За оперативною інформацією, зловмисниця отримала та зберігала заборонені речовини для подальшого розповсюдження шляхом «закладок» на території обласного центру, - йдеться у повідомленні.

Речові докази направили на експертизу. Вартість вилученого за цінами чорного ринку становить понад 500 тис. грн.

У Вінниці в жінки вилучили пів кілограма наркотиків

Жінку затримали у процесуальному порядку. Відомо, що зловмисниця раніше притягувалася до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин в іншому регіоні.

Повідомили про підозру

Слідчі Вінницького райуправління поліції повідомили їй про підозру за ч.3 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Суд обрав підозрюваний запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення застави. Процесуальне керівництво здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Нагадаємо, у Гайсинському районі поліція затримала наркоторговця - зберігав удома наркотиків на 8 мільйонів гривень. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Embedded thumbnail for У Вінниці в жінки вилучили пів кілограма наркотиків

Читайте також

П’яний «рейс» вантажівки у Вінниці водій ГАЗу вразив патрульних вмістом алкоголю в крові
П’яний «рейс» вантажівки у Вінниці: водій ГАЗу вразив патрульних вмістом алкоголю в крові
Детальніше
Мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення на Соборній що відомо про стан постраждалого
Мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення на Соборній: що відомо про стан постраждалого
Детальніше
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
Детальніше
21 кілометр заради перемоги масштабний забіг у Вінниці об’єднав тисячі незламних сердець
21 кілометр заради перемоги: масштабний забіг у Вінниці об’єднав тисячі незламних сердець
Детальніше
Свічки, що зігрівають зранені душі зворушлива зустріч матерів вінницьких КОРДівців
Свічки, що зігрівають зранені душі: зворушлива зустріч матерів вінницьких КОРДівців
Детальніше
У Вінниці відбувся футбольний турнір пам’яті загиблих бійців спецпідрозділу КОРД
У Вінниці відбувся футбольний турнір пам’яті загиблих бійців спецпідрозділу КОРД
Детальніше