У Вінниці судитимуть групу серійних «квартирників»

У Вінниці судитимуть групу серійних «квартирників»

17:28 17.06.2024

У Вінниці судитимуть групу серійних «квартирників». Зловмисників обвинувачуються у вчиненні двох квартирних крадіжок, за що їм загрожує до 8 років за ґратами.

По це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що до складу групи входили троє жителів Вінницької області віком 43, 36 та 32 роки. Двоє чоловіків раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, в тому числі і за аналогічні злочини. Кожен з них мав чітко визначену роль і відповідав за свій напрямок роботи, - йдеться у повідомленні.

Протягом двох днів вони встигли вчинити дві крадіжки, завдавши шкоди потерпілим на суму понад 100 тис. гривень.

Спецпризначенці КОРДу затримали зловмисників 15 березня відразу після вчинення ними чергового злочину. Під час досудового розслідування обвинувачені перебували під вартою.

Справу скерували до суду

Днями слідчі відділу поліції №1 Вінницького райуправління за процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно зловмисників, які обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (Вчинення крадіжки в умовах воєнного стану), за що їм загрожує до 8 років за ґратами.

Нагадаємо, поліція затримала групу крадіїв-гастролерів, які спеціалізувалися на крадіжках з приватних будинків, відзначились злодії й на Вінниччині. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

Купив права без навчання не далекоглядого спритника викрили в сервісному центрі Вінниці
Купив права без навчання: не далекоглядого спритника викрили в сервісному центрі Вінниці
Детальніше
У Вінниці затримали водія-евакуатора, який ховав ухилянтів у авто
У Вінниці затримали водія-евакуатора, який ховав ухилянтів у авто
Детальніше
Як одесит організував нелегальний трансфер чоловіків через кордон Вінниччини
Як одесит організував нелегальний трансфер чоловіків через кордон Вінниччини
Детальніше
Переховувався від суду у Вінниці просто на вулиці впіймали фігуранта справи про крадіжку
Переховувався від суду: у Вінниці просто на вулиці впіймали фігуранта справи про крадіжку
Детальніше
У Вінниці стріляли по таксі з пасажирами поліція затримала озброєного юнака
У Вінниці стріляли по таксі з пасажирами: поліція затримала озброєного чоловіка
Детальніше
Викрав скриньку з благодійними коштами — вінничанина вирахували за камерами
Викрав скриньку з благодійними коштами — вінничанина вирахували за камерами
Детальніше