У Вінниці судитимуть чоловіка, який підтримував війну росії проти України

У Вінниці судитимуть чоловіка, який підтримував війну росії проти України

09:20 12.05.2022

Днями Вінницька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо 46-річного вінничанина, якого обвинувачують у виправдовуванні агресії російської федерації проти України.

Вінничанин був активним користувачем забороненої в Україні російської соціальної мережі "Однокласники" і з початком повномасштабної війни використовував свій акаунт у ній для поширення антиукраїнських пропагандистських матеріалів. 

Чоловік публічно схвалював напад росії на Україну, підтримував та популяризував дії президента країни-агресора володимира путіна. Вдавався до приниження честі та гідності представників державної влади України та закликав до фізичного знищення військовослужбовців Збройних Сил України, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За такі дії, відповідно до санкції статті 436-2 КК України, передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, Вінницький міський суд виніс виніс вироки ще трьом громадянам України – 50-річному та двом 26-річним хлопцям, яких підозрювали у державній зраді.

Читайте також

На Львівщині проводжали в останню путь хороброго воїна - уроженця Вінниччини
На Львівщині зустріли "на щиті" хороброго воїна - уродженця Вінниччини
Детальніше
Роздавав державну землю підозру отримав екскерівник Держгеокадастру Вінниччини
Роздавав державну землю: підозру отримав екскерівник Держгеокадастру Вінниччини
Детальніше
Переконала зняти «порчу» і забрала 42 тис. грн шахрайку з Вінниці ув'язнили на три роки
Переконала зняти «порчу» і забрала 42 тис. грн: шахрайку з Вінниці ув'язнили на три роки
Детальніше
Малювання кавою та на мушлях у вінницьких лікарнях поранені бійці відновлюються через арттерапію
Малювання кавою та на мушлях: у вінницьких лікарнях поранені бійці відновлюються через арттерапію
Детальніше
50-річний солдат із Вінниччини загинув під час штурму на Покровському напрямку
50-річний солдат із Вінниччини загинув під час штурму на Покровському напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше