У Вінниці судили зрадника - здавав росіянам українські позиції у Бахмуті

У Вінниці судили зрадника - здавав росіянам українські позиції у Бахмуті

16:37 17.10.2023

За обвинувачення прокурорів Вінницької обласної прокуратури за державну зраду засудили 39-річного жителя Бахмута Донецької області, громадянина України.

Прокурор у суді довів, що обвинувачений влітку минулого року добровільно приєднався до агентурної мережі, яку на територіях Донецької, Луганської, Миколаївської, Запорізької та Одеської областей організував колишній міліціонер з Криму (обвинувальний акт щодо нього передано до суду).

Агенти цієї мережі, за грошову винагороду, залучалися до збору інформації розвідувального характеру з метою антиукраїнської підривної діяльності. Зокрема обвинувачений, мешкаючи у фронтовому Бахмуті, напередодні оборонної кампанії міста збирав відомості про місця зосередження там військової техніки та особового складу українських сил оборони, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Цю інформацію з точними координатами та геомітками чоловік передавав кримському куратору, а той - представникам збройних сил російської федерації для наведення артилерійських, ракетних ударів та іншого вогневого ураження українських позицій. 

Протиправну діяльність громадянина задокументували, його затримали співробітники Управління СБУ у Вінницькій області за місцем проживання та доправили на Вінниччину, де він перебував під вартою.

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки викрила і затримала агента головного управління генштабу зс рф (більш відомого як гру) в ході багатоетапної спецоперації у Вінницькій області.

Читайте також

Був «Кращим танкістом» та боронив Україну з 2015 року на Вінниччині вшанували пам'ять земляка
Був «Кращим танкістом» та боронив Україну з 2015 року: на Вінниччині вшанували пам'ять земляка
Детальніше
На Вінниччині вшанували пам’ять ще двох героїв-земляків, які віддали життя за Україну
На Вінниччині вшанували пам’ять ще двох героїв-земляків, які віддали життя за Україну
Детальніше
Має вже вісім нагород Президент відзначив на передовій мужнього воїна з Вінниччини
Має вже вісім нагород: Президент відзначив на передовій мужнього воїна з Вінниччини
Детальніше
Хотіла перебігти дорогу у Могилів-Подільському старенька потрапила під колеса іномарки
Хотіла перебігти дорогу: у Могилів-Подільському старенька потрапила під колеса іномарки
Детальніше
На Хмельницькому шосе у Вінниці затримали водія під дією трьох видів наркотиків
На Хмельницькому шосе у Вінниці затримали водія під дією трьох видів наркотиків
Детальніше
На Вінниччині військовослужбовця підозрюють у вбивстві кухарки військової частини
На Вінниччині військовослужбовця підозрюють у вбивстві кухарки військової частини
Детальніше