У Вінниці суд не поновив на посаді посади керівника одного із центрів надання адмінпослуг

У Вінниці суд не поновив на посаді керівника одного із центрів надання адмінпослуг

10:24 06.08.2024

Майже до кінця вересня цього року Сергія З. відсторонили від посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» однієї з міських рад Вінниччини. Так вирішив Вінницький апеляційний суд, залишивши у силі ухвалу слідчого судді міського суду. 

Про це 6 серпня інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Суд не задовольнив апеляційну скаргу захисниці підозрюваного, яка просила скасувати ухвалу суду першої інстанції та відхилити клопотання прокурора про продовження відсторонення від посади керівника відділу «ЦНАП», - йдеться у повідомленні.

Свої вимоги адвокатка підтверджувала тим, що всі необхідні документи-докази вилучено. Відтак знищити чи спотворити їх підозрюваний не може. Власне, як і впливати на свідків, адже їх уже допитали. Говорила захисниця і про наслідки відсторонення ймовірного порушника від посади, двоє дітей якого потребують медичного обстеження та лікування. Дружина підозрюваного, за її словами, хоч і працює, але отримує близько 10 тис. грн зарплати.

Сам працівник міської ради на судовому засіданні розповів, що відсторонення його від посади позначається на якості надання адміністративних послуг: утворюються масові черги, людям, каже, доводилося працювати до ночі.

Зрештою, заслухавши учасників справи, колегія суддів апеляційної інстанції вирішила залишити ухвалу Вінницького міського суду без змін, згідно з якою відсторонення Сергія З. від посади продовжено до 19 вересня в межах строку досудового розслідування.

А підозрюють фігуранта кримінального провадження у тому, що він одержав майже три тисячі доларів неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення реєстратором, уповноваженого на здійснення функцій місцевого самоврядування. Йдеться про реєстрацію в Державному реєстрі речових прав права власності на комплекс будівель і споруд в інтересах одного з товариств з обмеженою відповідальністю.

Нагадаємо, 2 500 доларів за вплив на прийняття рішення державним реєстратором: на Вінниччині поліцейські затримали керівника одного із ЦНАПів.

Читайте також

У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій 12 років тюрми та повна конфіскація майна
У Вінниці суд виніс вирок співачці Таїсії Повалій: 12 років тюрми та повна конфіскація майна
Детальніше
Вінницький блогер отримав три роки за образи військових, проте може сісти на довше
Вінницький блогер отримав три роки за образи військових, проте може сісти на довше
Детальніше
Мільйонні борги перед громадою забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Мільйонні борги перед громадою: забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Детальніше
Спецоперація у Вінниці батько військового допоміг затримати ділка на величезному хабарі
Спецоперація у Вінниці: батько військового допоміг затримати ділка на величезному хабарі
Детальніше
Стрижка за 0 гривень у Вінниці стартує корисна акція для чоловіків-переселенців
Стрижка за 0 гривень: у Вінниці стартує корисна акція для чоловіків-переселенців
Детальніше
14 фіктивних актів замість реальної допомоги як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
14 фіктивних актів замість реальної допомоги: як недбалість посадовців убила дитину на Вінниччині
Детальніше