У Вінниці скерували до суду справу щодо вимагачів - вибивали з вінничанина “борг” у 100 тис. грн
У Вінниці скерували до суду справу щодо вимагачів — вибивали з вінничанина “борг” у 100 тис. грн. Обвинувачених, 38-річного вінничанина та 35-річного громадянина російської федерації, затримали оперативники Управління карного розшуку та слідчі Слідчого управління обласного главку за силової підтримки бійців КОРДу в Вінниці.
Про це 18 липня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
За словами заступника начальника слідчого управління обласного главку поліції Едгара Папікяна, раніше судимі фігуранти, старший з яких позиціонував себе представником криміналітету, шляхом обману домовились про зустріч із майстром по ремонту техніки на околиці обласного центру. Під час розмови вони звинуватили його у непрофесійній роботі й почали психологічно на нього тиснути, погрожували фізичною розправою, били та вимагали компенсації «моральної шкоди».
Частину коштів 24-річний потерпілий перерахував відразу, решту суми – він позичив у рідних, - йдеться у повідомленні.
Загалом майстер перерахував вимагачам 105 тисяч гривень.
![У Вінниці скерували до суду справу щодо вимагачів - вибивали з вінничанина “борг” у 100 тис. грн](/sites/default/files/styles/compressor/1920x1080/inline-images/u-vinnici-skeruvali-do-sudu-spravu-schodo-vimagachiv-vibivali-z-vinnichanina-borg-u-100-tis.-grn-2.jpg?itok=ZPEyNamF)
Зібрані під час досудового розслідування докази злочинної діяльності фігурантів разом з обвинувальним актом скеровані до суду.
Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснювала обласна прокуратура.
Мовою закону
Зловмисників обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.189 Кримінального кодексу України (вимагання), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Нагадаємо, у Вінниці на вулиці Гліба Успенського за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили скутер Yamaha. Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.