У Вінниці поліцейські затримали неповнолітнього закладчика

У Вінниці поліцейські затримали неповнолітнього закладчика

12:01 06.09.2023

5 вересня у ході реалізації оперативної інформації щодо збуту наркотичних засобів та психотропних речовин у Вінниці, встановили причетність до злочину 17-річного вінничанина. При собі неповнолітній мав два поліетиленових згортки із наркотичним засобом "канабіс" та психотропною речовиною "амфетамін".

Під час проведення невідкладних слідчих дій неповнолітній видав поліцейським згортки з наркотичними речовинами.

Крім того, хлопець показав дев'ять місць, де вже встиг розкласти так званих "закладок". Заборонені речовини вилучили та направили на експертизу, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці поліцейські затримали неповнолітнього закладчика

Триває розслідування

Слідчі вирішують питання щодо повідомлення йому про підозру.  

Усі обставини злочину встановлюються в межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, перебуваючи у відпустці 19-річні Артем та Алла побачили у Вінниці чоловіка, який у чагарниках розкладав закладки. Зрозумівши що його побачили, наркозбувач спробував втекти, але майбутні правоохоронці наздогнали його і затримали.

Читайте також

Нитка, що оберігає воїна у Вінниці створили унікальний символ єдності, який вражає до сліз
Нитка, що оберігає воїна: у Вінниці створили унікальний символ єдності, який вражає до сліз
Детальніше
На Вінниччині судитимуть студенток за катування однокурсниці в гуртожитку
На Вінниччині судитимуть студенток за катування однокурсниці в гуртожитку
Детальніше
У Вінниці працює спеціалізований центр з пошуку людей куди звертатися та які документи готувати
У Вінниці працює спеціалізований центр з пошуку людей: куди звертатися та які документи готувати
Детальніше
У Вінниці патрульні та нацгвардійці допомогли дівчині на кріслі колісному дістатися додому
У Вінниці патрульні та нацгвардійці допомогли дівчині на кріслі колісному дістатися додому
Детальніше
Нерви підвели вінничанин намагався втекти від поліції, бо ховав у кишенях наркотики
Нерви підвели: вінничанин намагався втекти від поліції, бо ховав у кишенях наркотики
Детальніше
Вечірня прогулянка закінчилася в лікарні у Тиврові підліток на мопеді збив 13-річну дівчинку
Вечірня прогулянка закінчилася в лікарні: у Тиврові підліток на мопеді збив 13-річну дівчинку
Детальніше