У Вінниці підозрюваному в убивстві сина суд визначив майже мільйонну заставу

У Вінниці підозрюваному в убивстві сина суд визначив майже мільйонну заставу

16:45 19.08.2024

У Вінниці фермеру, якого підозрюють в убивстві власного сина, суд визначив майже мільйонну заставу. Трагедія трапилась на початку серпня в Жмеринській громаді.

Про це 19 серпня інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Вінницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу захисника підозрюваного й ухвалив нове рішення, згідно з яким до голови одного з фермерських господарств Вінниччини застосовано запобіжний захід – тримання під вартою з визначенням майже 910 тисяч гривень застави, - йдеться у повідомленні.

Судове засідання розпочалося з того, що суддя-доповідачка зачитала клопотання від 201 орендодавця. У ньому люди просили замінити фермеру суворий запобіжний захід на м’якший. 

Також за заявою адвоката допитали двох очевидців трагедії в одному із сіл Жмеринського району. Свідки, зокрема, говорили, що ініціатором сварки був син підозрюваного, який обзивав батька, смикав за одяг, але у землю з автомата тричі стріляв К.-старший. За їхніми словами, куля влучила в голову К.-молодшого, коли він намагався відбити зброю в руці тата.

Відтак із кваліфікацією дій фігуранта кримінального провадження не погодився і його захисник.

«Умислу вбити не було. Це – вбивство через необережність», – переконував він і просив суд дати Віктору К. змогу вийти на волю під заставу.

Одностайним із ним був і підозрюваний в умисному вбивстві керівник фермерського господарства. Каже, треба працювати і допомагати неповнолітній дочці та п’ятьом онукам. А ще – забезпечувати роботою людей і дбати про посівну.

За рішенням суду

Вислухавши усіх учасників процесу, Вінницький апеляційний суд скасував ухвалу слідчого судді міського суду про застосування до підозрюваного як запобіжного заходу тримання під вартою. Тож якщо сімдесятилітній фермер сплатить 908 тисяч 400 гривень застави, його з-під варти звільнять.

Нагадаємо, на Вінниччині під час конфлікту фермер застрелив сина з нарізного карабіна – поліція затримала підозрюваного. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

У день народження загиблого колеги поліцейські Бершаді вшанували його пам'ять
У Бершаді поліцейські вшанували пам'ять загиблого колеги
Детальніше
У Жмеринці підписали Меморандум про співпрацю в рамках проєкту МВС Незламні
У Жмеринці підписали Меморандум про співпрацю в рамках проєкту "МВС Незламні"
Детальніше
На Вінниччині п'яний водій торгувався з патрульними - спробу дати хабар зафіксували
На Вінниччині п'яний водій торгувався з патрульними - спробу дати хабар зафіксували
Детальніше
Вінницькі рятувальники тричі надавали допомогу водіям, чиї авто застрягли у снігових заметах
Вінницькі рятувальники тричі надавали допомогу водіям, чиї авто застрягли у снігових заметах
Детальніше
У Вінниці зупинили 25-річного водія, що сів за кермо в стані наркотичного спʼяніння
У Вінниці зупинили 25-річного водія, що сів за кермо в стані наркотичного спʼяніння
Детальніше
Нацполіція фіксує масові повідомлення про мінування у Вінницькій області
Нацполіція фіксує масові повідомлення про мінування у Вінницькій області
Детальніше