У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія
Вночі, під час комендантської години, патрулюючи вулицю Київську у Вінниці, інспектори помітили автомобіль Ford Transit Connect, що рухався з порушенням правил дорожнього руху, і зупинили водія, у якого виявили ознаки алкогольного сп'яніння.
Про це 21 липня інформує ВІТА ТБ посилаючись на Патрульну поліцію Вінниччини.
Спілкуючись із 24-річним водієм, патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння, після чого запропонували пройти перевірку на місці зупинки, — йдеться у повідомленні.
Чоловік пройшов огляд на спецприладі Драгер. У його організмі виявили 2,05 проміле алкоголю, що в десять разів перевищує допустиму норму
Що загрожує водію
На водія автомобіля Ford Transit Connect патрульні склали протокол за керування у стані алкогольного сп'яніння та винесли постанову за керування без посвідчення водія, реєстраційних документів чи страхового поліса.





