У Вінниці під час комендантської зупинили п’яного водія

У Вінниці під час комендантської години зупинили п’яного водія

15:27 31.01.2025

У Вінниці під час комендантської години зупинили водія напідпитку – рівень алкоголю в 11 разів перевищив норму. На порушника склали протокол. 

Про це 31 січня інформує патрульна поліція Вінницької області. 

Сьогодні вночі, під час комендантської години, на автодорозі М-30 поліцейські зупинили автомобіль Skoda Fabia, що порушив ПДР. Із нього вийшов 36-річний водій, який мав ознаки сп'яніння: запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу, – йдеться у повідомленні. 

Чоловікові запропонували пройти перевірку на спецприладі Драгер. Результат огляду — 2,21 проміле алкоголю, а це у 11 разів перевищує допустиму норму.

Склали протокол

На водія автомобіля Skoda Fabia патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування у стані алкогольного сп'яніння) КУпАП.

Нагадаємо, у Вінниці зупинили п’яного водія – рівень алкоголю перевищив норму в дев’ять разів. На чоловіка склали два адмінматеріали. 

Читайте також

У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше