У Вінниці на 14 років позбавлення волі засудили державного зрадника

У Вінниці на 14 років позбавлення волі засудили державного зрадника

12:47 20.03.2024

Вінницький міський суд ухвалив вирок громадянину України за обвинуваченням у державній зраді.

Обвинувачений, будучи громадянином України, протягом травня 2022 року, вступив в злочинну змову з представниками окупаційних військ російської федерації, так званої "лнр", та в порушення вимог Конституції України та Законів України, добровільно, погодився на заняття посади в правоохоронному органі окупаційної влади в Луганській області.

Надалі, обвинувачений, на початку травня 2022 року, добровільно, зайняв посаду "керівника прокуратури Кремінського району луганської народної республіки", тобто зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, після зайняття посади, вчинив дії щодо надання представникам іноземної держави - спецслужбам рф та зс рф, допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, а також здійснення повноважень прокурора в системі нелегітимних органів влади, створених представниками спецслужб рф на тимчасово окупованих територіях України, - інформує пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області.

Таким чином, обвинувачений, вчинив протиправні умисні дії на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці України.

Вирок суду

За результатами судового розгляду суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України та призначив йому покарання у виді 14 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування будь-яких рівнів на строк 15 років та з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна в дохід держави

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Нагадаємо, рішенням Вінницького апеляційного суду набрав законної сили вирок стосовно військовослужбовця Сергія П., якому за самовільне залишення місця служби призначили п'ять років позбавлення волі.

Читайте також

Вінничанин отримав смертельні удари ножем, а його вбивця — вирок
Вінничанин отримав смертельні удари ножем, а його вбивця — вирок
Детальніше
Розтратив півмільйона на Вінниччині судитимуть ексдиректора будівельної фірми
Розтратив півмільйона: на Вінниччині судитимуть ексдиректора будівельної фірми
Детальніше
Вінничанин прихистив знайомого, а той вкрав з квартири 130 тис. грн
Вінничанин прихистив знайомого, а той вкрав з квартири 130 тис. грн
Детальніше
Оперативники затримали вінничанина, який збував канабіс
Оперативники затримали вінничанина, який збував канабіс
Детальніше
На Вінниччині спритник завантажив чуже авто на евакуатор і заховав на пустирі
На Вінниччині спритник завантажив чуже авто на евакуатор і заховав на пустирі
Детальніше
Вінницька поліція встановлює місцеперебування обвинуваченого у тяжких злочинах
Вінницька поліція розшукує обвинуваченого у тяжких злочинах Івана Морару
Детальніше