У Вінниці керманич мопеда потрапив у ДТП

У Вінниці керманич мопеда потрапив у ДТП

10:52 04.06.2021

Подія сталась 3 червня у Вінниці на вулиці Гліба Успенського. Водій мопеда Honda допустив наїзд на каналізаційний люк та впав з транспортного засобу. Після отримання меддопомоги водія двоколісного відпустили додому.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області. Зазначається, що подія сталась близько 15:00.

53-річний водій мопеда Honda допустив наїзд на каналізаційний люк, не впорався з керуванням та впав з транспортного засобу. Внаслідок аварії чоловік отримав тілесні ушкодження. Після отриманої медичної допомоги чоловік залишив лікарню, - повідомляють у поліції. 

Нагадаємо, В Жмеринському районі перекинулась автоцистерна з пальним. Водій у лікарні

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше