У Вінниці чоловік побив до смерті товариша і пішов спати

У Вінниці чоловік побив до смерті товариша і пішов спати

12:11 04.01.2022

Оперативники затримали раніше судимого жителя Вінниці, який під час конфлікту через ревнощі кілька разів вдарив у голову товариша, після чого той помер.

На тілі 48-річного потерпілого поліцейські виявили ознаки насильницької смерті. В ході проведення першочергових слідчих та розшукових заходів поліцейські встановили особу чоловіка, причетного до цього злочину, та затримали його за місцем проживання. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини 38-річний вінничанин.

Ввечері товариші та співмешканка потерпілого розпивали спиртні напої. Під час застілля на грунті ревнощів між чоловіками виникла бійка, в ході якої гість завдав кілька ударів в голову товаришу та пішов спати. Коли вранці чоловік побачив, що товариш мертвий, відразу втік.

Чоловікові оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). За такий злочин йому загрожує до десяти років позбавлення волі.

Наразі затриманий знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

Нагадаємо, 25 грудня в Козятині жінка вбила свого співмешканці під час сварки. Підозрювана спочатку з десяток разів вдарила чоловіка сокирою, а потім ще й добила ножем.

Читайте також

Щоб не було повісток як командир відділення вінницького ТЦК заробляв на мобілізації
Щоб не було повісток: як командир відділення вінницького ТЦК заробляв на мобілізації
Детальніше
Нічна пожежа у Вінниці поліція затримали школяра, який зафільмував власний злочин
Нічна пожежа у Вінниці: поліція затримали школяра, який зафільмував власний злочин
Детальніше
«Коктейль» із наркотиків і п'ять років без прав у Вінниці затримали керманича елітного кросовера
«Коктейль» із наркотиків і п'ять років без прав: у Вінниці затримали керманича елітного кросовера
Детальніше
Наркобізнес у 24 роки у Вінниці затримали дівчину з величезною партією амфетаміну
Наркобізнес у 24 роки: у Вінниці затримали дівчину з величезною партією амфетаміну
Детальніше
Обшуки на Вінниччині комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Обшуки на Вінниччині: комбата затримали за «відкати» з бойових виплат підлеглих
Детальніше
Вінницькі «кортежі» до кордону силовики ліквідували п’ять масштабних мереж ухилення від мобілізації
Вінницькі «кортежі» до кордону: силовики ліквідували п’ять масштабних мереж ухилення від мобілізації
Детальніше