У Вінниці 43-річний чоловік зарізав друга через телефон

У Вінниці 43-річний чоловік зарізав друга через телефон

12:30 23.12.2021

За підозрою у вбивстві чоловіка працівники поліції затримали 43-річного жителя Сутисок Вінницького району. Під час конфлікту, який виник 22 грудня між товаришами, чоловік наніс вісім ножових поранень потерпілому, через те, що він не зміг знайти свій мобільний телефон.

22 грудня до поліції надійшло повідомлення, що у Вінниці у квартирі за місцем проживання з численними ножовими пораненнями знайшли мертвим 35-річного вінничанина. Слідчо-оперативна за місцем проживання потерпілого зібрала докази, які засвідчили про те, що до вбивства чоловіка причетний його товариш. 

З’ясували, що 21 грудня чоловік з Сутисок приїхав в гості до потерпілого. Після святкування, наступного ранку гість не зміг знайти свій мобільний. На цьому грунті між чоловіками виникла сварка, під час якої підозрюваний наніс проникаючі ножові поранення господарю квартири. Після цього чоловік зателефонував жінці потерпілого та почав вимагати телефон. Почувши у слухавці крики та погрози, налякана жінка прийшла додому і виявила свого чоловіка мертвим, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці чоловік зарізав свого друга через телефон

Знаряддя вбивства, кухонний ніж, поліцейські вилучили. Підозрюваного затримали в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Наразі вирішують питання про оголошення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Затриманому загрожує до 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, 4 листопада в Козятині затримали чоловіка, який під час сварки з товаришем зарізав його ножем. 38-річний чоловік помер у лікарні під час надання допомоги.

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Необережне куріння спричинило смертельну пожежу на Вінниччині
Необережне куріння спричинило смертельну пожежу на Вінниччині
Детальніше
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
На Вінниччині водій Opel не впорався з керуванням і в’їхав у відбійник
Детальніше
Стріляв у бік підлітків на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Стріляв у бік підлітків: на Вінниччині чоловіка засудили до 3 років ув’язнення
Детальніше
Підроблений техпаспорт за гроші на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Підроблений техпаспорт за гроші: на Вінниччині викрили посадовця Бюро технічної інвентаризації
Детальніше
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
У Жмеринці після зіткнення з ВАЗом до лікарні потрапила 54-річна велосипедистка
Детальніше