У Вапнярці на узбіччі дороги збили велосипедистку. Жінка в лікарні

У Вапнярці на узбіччі дороги збили велосипедистку. Жінка в лікарні

12:23 09.12.2020

Автопригода за участі велосипедистки та автомобіля «ВАЗ» сталась 8 грудня  у  Варнярці. У результаті аварії  47-річна місцева жителька із тілесними ушкодженнями госпіталізована до районної  лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, попередньо встановлено, що  31-річний водій легковика допустив наїзд на велосипедистку, яка рухалась по узбіччю дороги.

Водій освідуваний, він тверезий. Автомобіль помістили на арештмайданчик та розпочали кримінальне провадження.

Як ми повідомляли раніше, В Ямполі водій Volkswagen травмував старенького велосипедиста

Читайте також

У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше