У Вапнярці на узбіччі дороги збили велосипедистку. Жінка в лікарні

У Вапнярці на узбіччі дороги збили велосипедистку. Жінка в лікарні

12:23 09.12.2020

Автопригода за участі велосипедистки та автомобіля «ВАЗ» сталась 8 грудня  у  Варнярці. У результаті аварії  47-річна місцева жителька із тілесними ушкодженнями госпіталізована до районної  лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, попередньо встановлено, що  31-річний водій легковика допустив наїзд на велосипедистку, яка рухалась по узбіччю дороги.

Водій освідуваний, він тверезий. Автомобіль помістили на арештмайданчик та розпочали кримінальне провадження.

Як ми повідомляли раніше, В Ямполі водій Volkswagen травмував старенького велосипедиста

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше