У Вапнярці на узбіччі дороги збили велосипедистку. Жінка в лікарні

У Вапнярці на узбіччі дороги збили велосипедистку. Жінка в лікарні

12:23 09.12.2020

Автопригода за участі велосипедистки та автомобіля «ВАЗ» сталась 8 грудня  у  Варнярці. У результаті аварії  47-річна місцева жителька із тілесними ушкодженнями госпіталізована до районної  лікарні.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, попередньо встановлено, що  31-річний водій легковика допустив наїзд на велосипедистку, яка рухалась по узбіччю дороги.

Водій освідуваний, він тверезий. Автомобіль помістили на арештмайданчик та розпочали кримінальне провадження.

Як ми повідомляли раніше, В Ямполі водій Volkswagen травмував старенького велосипедиста

Читайте також

Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
На Жмеринщині зіткнулися два Ford — постраждала пасажирка
Детальніше
ДТП у Барі четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
ДТП у Барі: четверо госпіталізованих, серед них неповнолітні пасажирки
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше