У Тульчинському районі 17-річний хлопець вбив 60-річну пенсіонерку
У Тульчинському районі 17-річний хлопець вбив 60-річну пенсіонерку. Злочин стався ще на початку лютого цього року. Після вбивства підліток заховав тіло потерпілої в будинку за шафою. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
За інформацією слідчого управління, 4 березня до поліції звернулась працівниця Піщанської селищної ради та повідомила, що протягом тривало часу вона не бачила місцеву 60-річну жительку. Щоб перевірити отриману інформацію, за адресою проживання жінки виїхав екіпаж поліції. Оглядаючи помешкання, поліцейські на вхідних дверях виявили сліди зламу, а у будинку сліди крові та боротьби. В одній з кімнат працівники поліції виявили саму господарку з ознаками насильницької смерті, - йдеться у повідомленні.
Над розкриттям особливо тяжкого злочину протягом доби працювали слідчі та оперативники обласного главку та місцевої поліції, криміналісти, кінологи та співробітники відділу кримінального аналізу.
![У Тульчинському районі 17-річний хлопець вбив 60-річну пенсіонерку](/sites/default/files/styles/compressor/1066x1502/inline-images/u-tulchinskomu-rayoni-17-richniy-khlopec-vbiv-60-richnu-pensionerku-.jpeg?itok=_J3GCwtk)
Під час проведення оперативно розшукових заходів, поліцейські отримали докази причетності до вбивства 17-річного односельця потерпілої.
Встановлено, що на початку лютого підліток прийшов до жінки додому. Між ними виникла суперечка і пенсіонерка закрилась у будинку. Розлючений хлопець вибив двері й почав бити жінку. Від отриманих травм вона померла. Потім він затягнув її в одну із кімнат і заховав. Затриманий під час вчинення злочину перебував в стані алкогольного сп’яніння.
Підозрюваного триматимуть під вартою
Підліток затриманий в процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
Процесуальне керівництво досудового розслідування здійснює Вінницька обласна прокуратура.
За цим фактом слідчим управління розслідування провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
За такий злочин передбачено покарання до 15 років позбавлення волі.
Нагадаємо, словесний конфлікт між нетверезими чоловіками закінчився ножовим пораненням: поліцейські Немирова затримали нападника. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.