У Тульчині 28-річна жінка викрала гроші з сумки знайомої

У Тульчині затримали жінку, яка викрала гроші з сумки знайомої

14:47 08.11.2022

8 листопада працівники Тульчинського районного відділу поліції розшукали та затримали 28-річну мешканку Тульчина, яка із сумки знайомої викрала гроші. За такий злочин зловмисниці загрожує до 8 років ув'язнення.

До поліції з повідомленням про злочин 7 листопада звернулася 28-річна жителька Брацлавської територіальної громади. Жінка розповіла, що відсутність грошей вона виявила ввечері під час перебування в гостях у своєї подруги, місцевої жительки. Сумка із грошима знаходилась в одній із кімнат помешкання. 

За словами начальника Тульчинського районного відділу поліції Василя Костишена, в ході виїзду на місце події працівники поліції з’ясували, що окрім потерпілої та власниці у будинку перебувала їхня 28-річна знайома, жителька  міста Тульчин. Вона й потрапила під підозру поліцейських. Раніше судиму за наркозлочини зловмисницю оперативники вранці 8 листопада затримали у селі Нестерварка Тульчинського району.  

Викрадені кошти у правопорушниці вилучені. Жінка затримана у процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Наразі слідством вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру та обрання запобіжного заходу, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Мовою закону

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Проводиться розслідування.

Нагадаємо, 20 жовтня працівники Відділу поліції №1 Гайсинського районного управління поліції встановили та розшукали 29-річну правопорушницю, причетну до крадіжки грошей. Слідчі розпочали досудове розслідування.

Читайте також

Пішла по гриби й заблукала в лісі на Вінниччині поліцейські розшукали пенсіонерку
Пішла по гриби й заблукала в лісі: на Вінниччині поліцейські розшукали пенсіонерку
Детальніше
У Вінниці ліцеї облаштовують засобами контролю задля безпеки дітей
Задля безпеки учнів ліцеї у Вінниці облаштовують засобами контролю
Детальніше
На Вінниччині депутат «купив» фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю
На Вінниччині депутат «купив» фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю
Детальніше
Пенсіонер, з вини якого у ДТП травмувались три людини, постане перед судом
Пенсіонеру, з вини якого у ДТП травмувались три людини, повідомили про підозру
Детальніше
На Вінниччині зупинили авто з чоловіками мобілізаційного віку, яких везли до кордону
На Вінниччині зупинили авто з чоловіками мобілізаційного віку, яких везли до кордону
Детальніше
Родини вінницьких поліцейських, які зникли на фронті безвісті, отримали нагороди
Родини вінницьких поліцейських, які зникли на фронті безвісті, отримали нагороди
Детальніше