У Теплику в чоловіка вилучили гранату РГД-5 та запал до неї

У Теплику в чоловіка вилучили гранату РГД-5 та запал до неї

14:49 13.08.2022

12 серпня у селі Завадівка Соболівської територіальної громади поліцейські під час патрулювання виявили гранату у місцевого жителя. 32-річному зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі. Боєприпас вилучений та направлений на експертизу.

За словами начальника Відділення поліції №1 Гайсинського районного управління поліції Олександра Берчука, інформацію про незаконне зберігання зброї здобули працівники кримінальної поліції. Інформація знайшла своє підтвердження. Під час поверхневого огляду у порушника виявлено гранату РГД-5 та запал до неї. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Зброю слідчі вилучили та направили на експертизу. Правопорушник пояснив, що гранату і запал до неї отримав від свого знайомого та планував використати її під час риболовлі, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

За цим фактом розслідується провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Після завершення експертиз та проведення необхідних слідчих дій, всім причетним буде надана остаточна правова кваліфікація, - додають у поліції.

Нагадаємо, 12 серпня у Вінниці оперативники Відділу поліції №1 Вінницького районного управління поліції встановили особу чоловіка, який в магазині обікрав жінку. З сумки потерпілої чоловік викрав грошові кошти.

Читайте також

У центрі Вінниці нетверезий водій спричинив масштабне ДТП зіткнулись три автомобілі
Потрійна ДТП на вул.Соборній у Вінниці: 22-річний водій сів за кермо напідпитку
Детальніше
У Вінниці 50-річному чоловіку можуть інкримінувати зберігання наркотиків
На вулиці Андрія Первозванного у Вінниці затримали чоловіка з підозрілою кристалічною речовиною
Детальніше
Жінка, яка вдарила ножем власну доньку, постане перед вінницьким судом
Жінка, яка вдарила ножем власну доньку, постане перед вінницьким судом
Детальніше
На Вінниччині двоє чоловіків під час затримання побили прикордонника
На Вінниччині двоє чоловіків під час затримання побили прикордонника
Детальніше
Асфальт бережуть від спеки у Вінницькій області обмежили рух фур
Асфальт бережуть від спеки: у Вінницькій області обмежили рух фур
Детальніше
Нетверезий житель Жмеринки вкрав чужий мопед, але докотив його лише до сусідньої вулиці
Нетверезий житель Жмеринки вкрав чужий скутер, але докотив його лише до сусідньої вулиці
Детальніше