У Теклівці жінка серед білого дня викрала заощадження в сусідів-пенсіонерів
34-річна жінка вкрала з будинку пенсіонерів у селі Теклівка Шаргородської територіальної громади 20 тисяч гривень. Правоохоронці її затримали впродовж кількох годин та вилучили частину викрадених коштів. Решту грошей жінка стигла витратити на одяг
Як повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, до поліції звернулась літня мешканка села Теклівка з заявою про те, що невідомі особи з її незачиненого будинку викрали усі заощадження. Подія сталась в обідній час, коли заявниця ходила в магазин, а її чоловік працював на городі на території господарства.
![У Теклівці жінка серед білого дня викрала заощадження в сусідів-пенсіонерів](/sites/default/files/styles/compressor/1024x682/inline-images/fe9c1cd2-9cae-4a26-b436-e5bc0385dce5.jpg?itok=taxtyWIU)
Поліцейські встановили особу, яка може бути причетною до цього злочину. Нею виявилась 34-річна жителька сусіднього села. З’ясувалось, зловмисниця має нежитловий будинок по сусідству з потерпілими. 10 червня вона навідалась до будинку та зайшла до сусідів. Двері були відчинені, а літніх господарів не було вдома. Скориставшись цим, жінка з шафи викрала їх заощадження, - інформують у поліції.
У вчиненому вона зізналась та віддала частину, грошей, які вона не встигла витратити. За крадіжку їй загрожує до 6 років ув’язнення.
Нагадаємо, У Вінниці прямо у власній оселі пограбували чоловіка