У старенької в Козятині поцупили сумку з грошима, картками та телефонами

У старенької в Козятині поцупили сумку з грошима, картками та телефонами

13:54 03.10.2023

У старенької в Козятині поцупили сумку з грошима, картками та телефонами. Поліцейські встановили причетну до крадіжки майна 81-річної жінки.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

2 жовтня працівники Відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції розшукали правопорушницю, яка викрала сумку з 10 тис. грн, банківськими картками та двома мобільними телефонами у 81-річної місцевої жительки, — йдеться у повідомленні.

За словами начальника Відділення поліції №2 Хмільницького райвідділу поліції Івана Фалдіна, потерпіла розповіла, що з її квартири зникла сумка з грошима, банківськими картками та телефонами.

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу, причетну до вчиненого. Нею виявилася неодноразово судима 56-річна жителька Козятинської територіальної громади. 

Як з’ясувалось, двері до квартири пенсіонерки були відчиненими, цим підозрювана і скористалась: зайшла в середину та поцупила сумку.

Речові докази вилучили частково.

До восьми років ув’язнення

Слідчими вирішується питання щодо повідомлення їй про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання – до восьми років ув’язнення.

Нагадаємо, за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури державній інспекторці митного поста "Дністер" повідомили про підозру в одержанні та вимаганні хабаря. Підозрювана, виконуючи службові обов'язки на пункті пропуску Могилів-Подільський — Отач, налагодила схему отримання неправомірної вигоди від громадян України, які перетинають державний кордон. 

Читайте також

Браконьєрство під час нересту на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Браконьєрство під час нересту: на Вінниччині поліція задокументувала 134 порушення
Детальніше
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
У Вінниці зупинили водія BMW з ознаками сп’яніння та ймовірними наркотиками
Детальніше
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW двоє людей у лікарні
На об’їзній дорозі Вінниці зіткнулися Hyundai та BMW: двоє людей у лікарні
Детальніше
ВАЗ перекинувся у кювет після зіткнення з Volkswagen поліція розслідує смертельну ДТП на Вінниччині
ВАЗ перекинувся у кювет після зіткнення з Volkswagen: поліція розслідує смертельну ДТП на Вінниччині
Детальніше
Жительку Вінниці затримали за підозрою у вербуванні жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Жительку Вінниці затримали за підозрою у вербуванні жінок для сексуальної експлуатації за кордоном
Детальніше
Не впорався з керуванням у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Не впорався з керуванням: у Вінниці загинув 19-річний мотоцикліст
Детальніше