У Шаргороді під колеса авто потрапила жінка, яка раптово вийшла на дорогу
21 грудня у Шаргороді водій автомобіля "ЗАЗ" збив 39-річну місцеву жительку, яка у невстановленому місці переходила дорогу. Жінку госпіталізували у травматологічне відділення лікарні.
Аварія сталась близько 17:40 на вулиці Героїв Майдану. За кермом автівки знаходився 46-річний житель Шаргорода. Він збив жінку, яка у невстановленому місці раптово вийшла на проїзну частину дороги.
З переломом гомілки потерпілу госпіталізували у місцеву лікарню. Водій автомобіля освідуваний. Він тверезий, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![У Шаргороді під колеса авто потрапила жінка, яка раптово вийшла на дорогу](/sites/default/files/styles/compressor/1199x722/inline-images/u-shargorodi-pid-kolesa-avto-potrapila-zhinka-yaka-raptovo-viyshla-na-dorogu.jpg?itok=Dw80Z8UX)
Автомобіль помістили на арештмайданчик. Слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.
![У Шаргороді під колеса авто потрапила жінка, яка раптово вийшла на дорогу](/sites/default/files/styles/compressor/1164x1266/inline-images/u-shargorodi-pid-kolesa-avto-potrapila-zhinka-yaka-raptovo-viyshla-na-dorogu-2.jpg?itok=TV-ccJle)
Нагадаємо, 20 грудня в с. Гуків Кам'янець-Подільського району сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій автобуса "Могилів-Подільський — Варшава" не впорався з керуванням та врізався у відбійник.