https://vitatv.com.ua/kriminal/v-strizhavci-cholovik-namagavsya-perekinuti-cherez-parkan-kolonii-narkotiki

У роботі вінницьких патрульних знайшли порушення - попереду службове розслідування

10:03 11.01.2021

Вінницька обласна прокуратура, за результатами перевірки в управлінні патрульної поліції у Вінницькій області, виявила порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення під час затримання осіб та оформлення протоколів про адмінпорушення.

Наявні численні випадки порушень прав затриманих осіб на захист, не повідомлення чи не своєчасного повідомлення родичів та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про їх затримання, не ознайомлення з правами, викривлення строку їх затримання та інше, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Повідомляється, що такі порушення стали можливими через неналежне виконання поліцейськими своїх посадових обов’язків, а також через відсутність дієвого відомчого контролю управлінням патрульної поліції у Вінницькій області за роботою підпорядкованого батальйону у місті Вінниця.

Належним чином не організована робота працівників патрульної поліції щодо своєчасного виконання постанов суду про адміністративний арешт, а також дотримання прав осіб при їх затриманні з метою виконання цих постанов, - додають у прокуратурі.

Реагуючи на виявлені порушення прав громадян начальнику управління патрульної поліції у Вінницькій області обласна прокуратура внесла вказівку про проведення службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності винних працівників поліції.

Нагадаємо, у Стрижавці чоловік намагався перекинути через паркан колонії наркотики.

Читайте також

Рецидивіст продавав на Вінниччині наркотики «з рук у руки»
Рецидивіст продавав на Вінниччині наркотики «з рук у руки»
Детальніше
Перекрили «трансфер» за незаконний перетин кордону на Вінниччині брали 8000 доларів
Перекрили «трансфер»: за незаконний перетин кордону на Вінниччині брали 8000 доларів
Детальніше
Викрили чотирьох осіб, які збували на Вінниччині наркотики
Викрили чотирьох осіб, які збували на Вінниччині наркотики
Детальніше
П'яна ДТП у Вінниці травмовані водій і дві пасажирки легкового авто
П'яна ДТП у Вінниці: травмовані водій і дві пасажирки легкового авто
Детальніше
На Вінниччині затримали дівчину, яка вкрала 24 тис. грн з чужого рахунку
На Вінниччині затримали дівчину, яка вкрала 24 тис. грн з чужого рахунку
Детальніше
Вітчим зґвалтував 13-річну падчерку справу передали до вінницького суду
Вітчим зґвалтував 13-річну падчерку: справу передали до вінницького суду
Детальніше