У Немирові далекобійник викрав телефон у продавчині

У Немирові далекобійник вкрав телефон у продавчині

15:24 08.05.2022

7 травня в Немирові поліцейські затримали чоловіка, який у місцевому кафе з-під прилавка викрав мобільний телефон працівниці закладу.

До поліції звернулась 56-річна жителька Немирова, яка працює у місцевому кафе, та повідомила, що з її робочого місця невідома особа викрала мобільний телефон.

Чоловіка, який вкрав телефон, зафіксували камери відеонагляду. Він скористався тим, що жінка знаходилась на кухні та з-під прилавка викрав її телефон, - повідомляє Вінницьке районне управління поліції.

Жінка розповіла поліцейським, що чоловік зайшов у кафе та запитав, де знаходяться найближчі станції техобслуговування.  Поліцейські опитали працівників станцій технічного обслуговування та шиномонтажу. 47-річного чоловіка затримали на дорозі біля його зламаного автомобіля. Мобільний телефон потерпілої у нього вилучили. 

Слідчі готують матеріали для оголошення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 ККУ (крадіжка). Таке правопорушення карається ув’язненням терміном до восьми років. 

Нагадаємо, у Вінниці чоловіка, який викрав телефон, оперативники затримали через декілька годин після вчинення злочину. Поліцейські ідентифікували чоловіка завдяки записам з камер відеонагляду.

Читайте також

Поліція розслідує зловживання при закупівлі медобладнання у Вінниці
Поліція розслідує зловживання при закупівлі медобладнання у Вінниці
Детальніше
Правоохоронці Вінниччини вшанували пам'ять загиблого майора «Стетхема»
Правоохоронці Вінниччини вшанували пам'ять загиблого майора «Стетхема»
Детальніше
На Вінниччині вшанували пам'ять поліцейського «Люті» Дмитра Богуцького
На Вінниччині вшанували пам'ять поліцейського «Люті» Дмитра Богуцького
Детальніше
На автодорозі «Немирів — Ямпіль» сталася смертельна ДТП
На автодорозі «Немирів — Ямпіль» сталася смертельна ДТП
Детальніше
На Вінниччині затримали СЗЧшника, який погрожував поліції сокирою
На Вінниччині затримали п'яного СЗЧшника, який погрожував поліції сокирою
Детальніше
У Вінниці водій втричі перевищив дозволену швидкість розігнав Tesla до 152 кмгод
У Вінниці водій втричі перевищив дозволену швидкість: розігнав Tesla до 152 км/год
Детальніше