У Немирівській громаді затримали жінку, яка обікрала співмешканця матері
27 липня поліцейські у Немирівській громаді затримали жінку, яка поцупила у співмешканця своєї матері банківську картку та витратила гроші на особисті забаганки.
До поліції надійшло повідомлення від мешканця Немирівської громади. Потерпілий розповів, що донька його співмешканки викрала у нього грошові кошти в сумі 500 гривень та банківську картку. Протягом години поліцейські розшукали та затримали 49–річну підозрювану на одній з вулиць громади. Вона перебувала в стані алкогольного сп'яніння.
Працівники поліції встановили, що підозрювана викрала картку заявника та у Немирові зняла з його банківського рахунку дев'ять тисяч гривень. Грошові кошти вона витратила на продукти харчування, алкоголь та золоту каблучку. Частину коштів поліцейські вилучили, - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
![У Немирівській громаді затримали жінку, яка вкрала гроші з картки](/sites/default/files/styles/compressor/1332x1009/inline-images/u-nemirivskiy-gromadi-zatrimali-zhinku-yaka-vkrala-groshi-z-kartki.jpg?itok=DtnX-Q3n)
![У Немирівській громаді затримали жінку, яка вкрала гроші з картки](/sites/default/files/styles/compressor/1200x921/inline-images/u-nemirivskiy-gromadi-zatrimali-zhinku-yaka-vkrala-groshi-z-kartki-3.jpg?itok=4tRFC_Y6)
Слідство повідомило затриманій про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 185 ККУ (крадіжка). За такий злочин їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, оперативники затримали вінничанку, яка вкрала мобільний телефон у пенсіонерки. Поліцейські ідентифікували жінку завдяки записам з камер відеонагляду та встановили місце її перебування.