У Могилів-Подільський приїхав “гість” з пістолетами та ножами
30-річний водій перевозив у своєму автомобілі FORD COUGAR пістолети з ознаками переробки, бойові набої та ножі. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.
За словами начальника Могилів-Подільського районного відділу поліції Василя Ободовського, поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з прикордонниками зупинили автомобіль на вулиці Шаргородській. Під час спілкування з водієм, в салоні іномарки виявили зброю – два пістолети з ознаками переробки під бойову зброю, набої та два ножі.
Вилучені речові докази відправлені на експертизу, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![У Могилів-Подільський приїхав “гість” з пістолетами та ножами](/sites/default/files/styles/compressor/960x719/inline-images/u-mogiliv-podilskiy-priikhav-gist-z-pistoletami-ta-nozhami-2.jpeg?itok=fWu5uvMh)
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України “Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”. Санкція статті передбачає покарання - до семи років позбавлення волі.
![У Могилів-Подільський приїхав “гість” з пістолетами та ножами](/sites/default/files/styles/compressor/958x643/inline-images/u-mogiliv-podilskiy-priikhav-gist-z-pistoletami-ta-nozhami-3.jpeg?itok=0WazQ3F7)
Нагадаємо, за місцем проживання житель Погребищенської територіальної громади облаштував майстерню з виготовлення вогнепальної зброї. Під час проведення обшуку у підозрюваного поліцейські вилучили обладнання, на якому він переробляв зброю у бойову, пістолети та набої.