У Могилів-Подільському районі водій перевозив понад півтонни підробленого алкоголю
13 січня близько 11:30 години в селі Серебрія Могилів-Подільського району інспектори сектору реагування патрульної поліції зупинили мікроавтобус, водій якого перевозив тетрапаки з елітним алкоголем сумнівної якості на суму понад 300 тисяч гривень.
За кермом транспортного засобу перебував 27-річний мешканець районного центру.
У автівці чоловік перевозив ящики з майже 250 тетрапаками алкогольних напоїв відомих світових брендів без марок акцизного податку. Автомобіль затримали та помістили на арештмайданчик, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![Підпільний алкоголь перевозили у Могилів-Подільському районі](/sites/default/files/styles/compressor/1332x932/inline-images/pidpilniy-alkogol-perevozili-u-mogiliv-podilskomu-rayoni-2.jpeg?itok=XAr75HG5)
![Підпільний алкоголь перевозили у Могилів-Подільському районі](/sites/default/files/styles/compressor/1198x830/inline-images/pidpilniy-alkogol-perevozili-u-mogiliv-podilskomu-rayoni.jpeg?itok=ZK_ppemc)
За фактом незаконного виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів слідством розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 КК України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від п’яти до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Нагадаємо, 3 грудня у Якушинецькій територіальній громаді поліцейські в автомобілях та гаражному приміщенні мешканців Могилів-Подільського району виявили елітний безакцизний алкоголь на близько 750 тис. грн.