У Могилів-Подільському районі на залізниці загинула жінка

У Могилів-Подільському районі на залізниці загинула жінка

12:35 12.01.2022

11 січня у Могилів-Подільському районі на залізничні колії під колесами вантажної дрезини загинула мешканка Літинської територіальної громади. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

Близько 19:25 до поліції надійшло повідомлення про те, що на залізничній колії поблизу села Немерче вантажна дрезина смертельно травмувала жінку, яка йшла по колії в попутному напрямку. На звукові сигнали машиніста потерпіла не реагувала. 

Загиблою виявилась 40-річна мешканка села Дяківці Літинської територіальної громади, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Обставини та причини загибелі жінки встановлюють слідчі. 

Слідче управління розпочало кримінальне за ч. 3 ст. 276 КК України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, 18 листопада у Хмільницькому районі в с. Глухівці під колесами потяга загинув 58-річний уродженець Чернівецької області без постійного місця проживання.

Читайте також

На війні загинув сержант Андрій Динисюк зі Шпикова
На війні загинув сержант Андрій Динисюк зі Шпикова
Детальніше
Ховався у лісі на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Ховався у лісі: на Вінниччині затримали небезпечного втікача, якого шукали три дні
Детальніше
Трагедія у Вінниці у ДТП загинула студентка фахового коледжу
Трагедія у Вінниці: у ДТП загинула студентка фахового коледжу
Детальніше
Електропоїзд Козятин — Київ курсує 6 червня з затримкою
Електропоїзд Козятин — Київ курсує 6 червня з затримкою
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Нічні пригоди на вул.Київській вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Нічні пригоди на вул.Київській: вінницькі патрульні зупинили нетверезого водія на елітній іномарці
Детальніше