У Крижополі пролунав вибух в кабінеті керівника місцевого підприємства - загинули три людини

У Крижополі пролунав вибух в кабінеті керівника місцевого підприємства - загинули три людини

13:39 31.12.2024

У Крижополі пролунав вибух в кабінеті керівника місцевого підприємства - дві людини загинули на місці події, ще одна під час надання медичної допомоги. Поліцейські працюють на місці надзвичайної події, триває розслідування.

Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Подія сталась 31 грудня близько 12:00 години у селищі Крижопіль. За попередньою інформацією, колишній працівник одного із підприємств зайшов до кабінету керівника, після чого відбувся вибух. Внаслідок цього обидва чоловіки загинули на місці події, - йдеться у повідомленні.

Станом на 13:30 відомо про ще одного чоловіка, який помер під час надання медичної допомоги. 

Ще один потерпілий отримав травми та госпіталізований.

Триває розслідування

На місці події працює слідчо-оперативна група обласного главку та місцевої поліції, вибухотехніки та криміналісти. Обставини встановлюють.

Слідчі розпочали досудове розслідування  кримінального провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, на Вінниччині правоохоронці затримала 25-річного п'яничку - погрожував підірвати ферму, на якій працює. Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
У Вінниці чоловік викликав поліцію, щоб перевірити їхню швидкість реакції
Детальніше
Думала, що це гра на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Думала, що це гра: на Вінниччині 10-річна дівчинка зафіксувала на телефон, як її ґвалтує пенсіонер
Детальніше
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
У Тульчинському районі Ford виїхав на зустрічну смугу: госпіталізовано жінку та 9-річну дитину
Детальніше
Війна вийшла за межі російський дрон розніс квартиру в румунському Галаці
Війна вийшла за межі: російський дрон розніс квартиру в румунському Галаці
Детальніше
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
У суді вимагатимуть довічного ув’язнення дезертиру за вбивство школярки на Вінниччині
Детальніше
Замість відбудови — розкрадання на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Замість відбудови — розкрадання: на Вінниччині викрили цинічну схему на ліквідації наслідків обстрілів
Детальніше